ZEYTİN YAPRAĞI EKSTRAKTI, ZEYTİN YAPRAĞI EKSTRESİ 250 ML

  • 120,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks35
  • Stok Durumu: 1000

Zeytin yaprağı, zeytin ağacının (Olea europaea) yaprağıdır. Zeytin, yaprak ve ekstraktları oldukça sık tüketilen ürünlerdir.Yeşil Naturel olarak kaliteli  ve müşteri memnuniyeti temelli ürünlerimizden biri olan zeytin yaprağı ekstraktı birebir doğal bir takviye üründür. Zeytinin simli yeşil yaprakları dikdörtgen şeklindedir ve 4-10 santimetre (1.6-3.9 inç) uzunluğunda olup, 1-3 santimetre (0...

Etiketler: ZEYTİN YAPRAĞI EKSTRAKTI, ZEYTİN YAPRAĞI EKSTRESİ

Zeytin yaprağı, zeytin ağacının (Olea europaea) yaprağıdır. Zeytin, yaprak ve ekstraktları oldukça sık tüketilen ürünlerdir.Yeşil Naturel olarak kaliteli  ve müşteri memnuniyeti temelli ürünlerimizden biri olan zeytin yaprağı ekstraktı birebir doğal bir takviye üründür. Zeytinin simli yeşil yaprakları dikdörtgen şeklindedir ve 4-10 santimetre (1.6-3.9 inç) uzunluğunda olup, 1-3 santimetre (0.39-1.18 inç) genişliğindedir. Yapraklar oldukça acı bir tada sahiptir. Elenolik asit, zeytinyağı ve zeytin yaprağı ekstraktının bir bileşenidir.

Zeytin yaprağı ekstraktı fenolik bileşimi, bitki çeşidine, hasat mevsimine ve yöntemine, yaprak olgunluğuna, saklama koşullarına ve ekstraksiyon yöntemine göre değişkenlik gösterir.Yeşil Naturel olarak ürünlerimizin doğallığı ve sağlıklı olmaları birinci önceliğimizdir. Ekstraktların en doğru oranlarda müşterilerimize ulaşması için 30 yıldır aynı özveriyle çalışıyoruz. Zeytin yaprağı ekstraktı, mevsiminde toplanmış zeytinlerin kurutulmuş hallerinde özel ekstraksiyon teknikleri uygulanarak elde edilen zeytin özleri bitkinin direkt ham halinin fiziksel değişime uğramış halidir. Yeşil Naturel olarak, bitkilerin sahip oldukları ana bileşenlerin özlerinin çıkartılmasında son derece gelişmiş sistemleri kullanmaktayız. Özel olarak tasarlanan üretim tesislerinde, el değmeden ve tamamen doğal şekilde bitkilerin etken maddelerini çıkararak ürünü sıvı olarak üretiyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Zeytin Yaprağı Ekstraktı

KULLANIMI:

Zeytin yaprağı ekstraktı sabah ve akşam yemeklerden bir saat sonra , bir tatlı kaşığı ölçeğinde kullanılır. Aynı zamanda ürünün üzerindeki ölçekle de kullanabilirsiniz. Ekstraktlar bitkinin etken maddesini içerdiği için   olurlar. Dilerseniz, suya ya da meyve suyuna katarak da kullanabilirsiniz.


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi