ZERDEÇAL EKSTRAKTI, ZERDEÇAL EKSTRESİ 250 ML - YEŞİL NATUREL

  • 120,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks33
  • Stok Durumu: 1000

Zerdeçal Ekstraktı 250 mlZerdeçal, zerdeçal bitkisinden gelen bir baharattır. Asya yemeklerinde yaygın olarak kullanılır. Sıcak, acı bir tada sahiptir ve köri tozlarını, hardalları, ezmeleri ve peynirleri lezzetlendirmek veya renklendirmek için sıklıkla kullanılır. Genellikle gıdaları ve kozmetikleri renklendirmek için kullanılan, kurkumin adı verilen sarı renkli bir kimyasal içerir. Kim..

Etiketler: ZERDEÇAL EKSTRAKTI, ZERDEÇAL EKSTRESİ

Zerdeçal Ekstraktı 250 ml

Zerdeçal, zerdeçal bitkisinden gelen bir baharattır. Asya yemeklerinde yaygın olarak kullanılır. Sıcak, acı bir tada sahiptir ve köri tozlarını, hardalları, ezmeleri ve peynirleri lezzetlendirmek veya renklendirmek için sıklıkla kullanılır. Genellikle gıdaları ve kozmetikleri renklendirmek için kullanılan, kurkumin adı verilen sarı renkli bir kimyasal içerir. Kimyasal kurkumin içeren zerdeçal, genelde kökleri  kullanılan zencefil ailesinin, Zingiberaceae'nin Curcuma longa'sı olan bir çiçekli bitkidir. Curcuma cinsinin adı, antik çağlardan beri Hindistan'da kullanılan zerdeçal anlamına gelen Sanskrit kuṅkuma'dan türetilmiştir.  

Birçok Asya yemeğindeki temel bileşenlerden biri olan zerdeçal ekstresi , gıdalara hardal benzeri, aroma ve keskin, hafif acı bir tat verir. Yeşil Naturel olarak yüzde yüz doğal içeriklerle hazırladığımız zencefil ekstraktı bitkinin birebir kendi özüdür. Ürünlerimizde birinci önceliğimiz her zaman doğallık ve kalite olmuştur. Mevsiminde ve zamanında toplanmış zerdeçalların kurutulmuş hallerinde özel ekstraksiyon teknikleri uygulanarak elde edilen bitki özleri bitkinin direkt ham halinin fiziksel değişime uğramış halidir. Yeşil Naturel olarak, bitkilerin sahip oldukları ana bileşenlerin özlerinin çıkartılmasında son derece gelişmiş sistemleri kullanmaktayız. Özel olarak tasarlanan üretim tesislerinde, el değmeden ve tamamen doğal şekilde bitkilerin etken maddelerini çıkararak ürünü sıvı olarak üretiyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Zerdeçal Ekstraktı

KULLANIMI:

Zerdeçal ekstraktı sabah ve akşam aç olarak, bir tatlı kaşığı ölçeğinde kullanılır. Aynı zamanda ürünün üzerindeki ölçekle de kullanabilirsiniz. Ekstraktlar bitkinin etken maddesini içerdiği için   olurlar. Dilerseniz, suya ya da meyve suyuna katarak da kullanabilirsiniz.


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi