ZENCEFİL EKSTRESİ, ZENCEFİL EKSTRAKTI 250 ML - YEŞİL NATUREL

  • 120,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks32
  • Stok Durumu: 1000

Zencefil, zerdeçal (Curcuma longa), kakule (Elettaria cardamomum) ve galangal da içeren Zingiberaceae ailesindedir. Zencefil, Güneydoğu Asya Adası'nda doğmuş ve muhtemelen ilk olarak Avustralyalı halklar tarafından evcilleştirilmiştir. Avustralya'ya genişleme sırasında Hint-Pasifik boyunca Hawaii'ye kadar ulaştığını düşünülen zencefil, Asya'dan ihraç edilen, baharat ticareti ile Avrupa'ya gelen il..

Etiketler: ZENCEFİL EKSTRESİ, ZENCEFİL EKSTRAKTI

Zencefil, zerdeçal (Curcuma longa), kakule (Elettaria cardamomum) ve galangal da içeren Zingiberaceae ailesindedir. Zencefil, Güneydoğu Asya Adası'nda doğmuş ve muhtemelen ilk olarak Avustralyalı halklar tarafından evcilleştirilmiştir. Avustralya'ya genişleme sırasında Hint-Pasifik boyunca Hawaii'ye kadar ulaştığını düşünülen zencefil, Asya'dan ihraç edilen, baharat ticareti ile Avrupa'ya gelen ilk baharatlardan biridir. Antik Yunanlılar ve Romalılar tarafından kullanılmıştır. Yeşil Naturel olarak zencefili, takviye şeklinde alınabilmesi için zencefil ekstresi halinde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Zencefil, dünya çapında kullanılan çok popüler bir baharattır; ister yemekleri renklendirmek için isterse bir takviye olarak kullanılsın, dünyanın her yerinde zencefil talebi tarih boyunca tutarlı olmuştur.  Kokulu bir mutfak baharatı olan zencefil ekstresi sebze, şeker, soda ve turşu gibi çok çeşitli gıda maddelerinde kullanılabilir.

Zencefil ekstresi çoğu zaman soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen zencefilin özünü içeren formdur. Zencefilin kurutulmuş halinde özel ekstraksiyon teknikleri uygulanır. Elde edilen bitki özleri bitkinin direkt ham halinin fiziksel değişime uğramış halidir. Yeşil Naturel bitkilerin sahip oldukları ana bileşenlerin özlerinin çıkartılmasında son derece gelişmiş sistemleri kullanmaktadır. Özel olarak tasarlanan üretim tesislerinde, el değmeden ve tamamen doğal şekilde bitkilerin etken maddeleri çıkartılarak, sıvı olarak üretilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Zencefil Ekstraktı

KULLANIMI:

Zencefil ekstresini, sabah ve akşam aç olarak, bir tatlı kaşığı ölçeğinde ya da ürünün üzerindeki ölçekle kullanabilirsiniz. Ekstraktlar bitkinin etken maddesini içerir. Bu yüzden acı olurlar. Dilerseniz, suya ya da meyve suyuna da katarak kullanabilirsiniz.


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi