YANIK KREMİ, YARA KREMİ 50 ML - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Yanık Kremi, Yara Kremi 50 mlHem çocukların hem de yetişkinlerin vücudunda oluşan yanıklar kolay geçmediği gibi izler de bırakabiliyor. Yanık sonrasında bölgeye uygulanan yöntemler geçici etki oluştursa da deri üzerinde oluşan yanıklar derecesine göre farklı sürelerde iyileşiyor, deri üzerinde iz bırakabiliyor. Çocukların cildi daha yapıcı olduğu için deri üzerindeki çoğu yanık daha çabuk toparlan..

Yanık Kremi, Yara Kremi 50 ml

Hem çocukların hem de yetişkinlerin vücudunda oluşan yanıklar kolay geçmediği gibi izler de bırakabiliyor. Yanık sonrasında bölgeye uygulanan yöntemler geçici etki oluştursa da deri üzerinde oluşan yanıklar derecesine göre farklı sürelerde iyileşiyor, deri üzerinde iz bırakabiliyor. Çocukların cildi daha yapıcı olduğu için deri üzerindeki çoğu yanık daha çabuk toparlanıyor. Fakat yetişkinlerde bu süre biraz daha geniş zamanlı oluyor. Yanık kremi ise cilt üzerindeki yanıkların daha kısa sürede iyileşmesine, yanık sonrasında iz kalmamasına yardımcı oluyor. Doktorlar tarafından verilen kremlerle birlikte doğal olarak üretilen kremler de kullanılıyor. Yeşil Naturel olarak doğal olarak ürettiğimiz kremlerle hizmet veriyoruz. Kremler bir ilaç değildir, vücutta oluşan yanıkların daha kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Yara Yanık Kremi

KULLANIMI:

İlgili bölgeye haricen uygulanır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Yara Yanık Kremi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi