UDİ HİNDİ YAĞI 20 ML - YEŞİL NATUREL

  • 40,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: By30
  • Stok Durumu: 1000

     Udi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir. Ağacın odun kısmı ve kabuklarını yakarsanız etrafa hoş bir koku yayılır. Udi hindi eski zamanlarda tacirler tara..

Etiketler: UDİ HİNDİ YAĞI

     Udi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir. Ağacın odun kısmı ve kabuklarını yakarsanız etrafa hoş bir koku yayılır. Udi hindi eski zamanlarda tacirler tarafından, Arap ülkelerine sokulmuştur. Buralarda bir diğer adı olan “Kust-i Bahri” olarak da anılmaktadır. Beyaz renge sahip olan udi hindi bitkisi “Kust-i Bahri” isimi ile anılırken siyah renkli olanı da "Kust-i Hindi" olarak bilinmektedir. Bitki Öd Ağacı olarak da karşınıza çıkabilir, bilinen bir diğer adı da öd ağacıdır. Udi hindi, tıp alanında kullanılmasının yanında koku sektöründe de kullanılmaktadır.

Udi Hindi Ekstraktı Ürünümüzü incelemek ister misiniz?

Udi Hindi Yağı İçeriği:

Aquilaria Agallocha Oil

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi