STRETCH MARKS MASAJ KREMİ - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Stretch Marks Masaj KremiStretsch Marks Masaj Kremi sağlık için herhangi bir zarar barındırmamaktadır. Ürünün içeriğinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağlar ise özel olarak üretilmiştir. Argan yağı, zeytinyağı, kantaron yağı gibi farklı yağlar bir arada kullanılmıştır. Stretsch Marks Masaj Kremi özel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Stretsch Marks içerisinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağla..

Stretch Marks Masaj Kremi

Stretsch Marks Masaj Kremi sağlık için herhangi bir zarar barındırmamaktadır. Ürünün içeriğinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağlar ise özel olarak üretilmiştir. Argan yağı, zeytinyağı, kantaron yağı gibi farklı yağlar bir arada kullanılmıştır. Stretsch Marks Masaj Kremi özel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Stretsch Marks içerisinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağlar ise özel soğuk sıkım tekniği ile elde edilmiştir. Soğuk sıkım tekniği sayesinde yağların hazırlığında herhangi bir kimyasal ve katkı maddesi kullanılmaz. Tüm yağlar özel yöntemlerle hazırlanır ve tamamen sağlıklıdır. Krem bir ilaç değildir. Doğru kullanıldığı sürece sağlık için etkili olacaktır.

İÇİNDEKİLER:

Karite Yağı, Argan Yağı, Kolajen, Elastin, Gliserin, Zeytin Yağı, Kantaron Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı

KULLANIMI:

Haricen, masaj yapmak suretiyle ilgili bölgeye uygulayınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Karite Yağı, Argan Yağı, Kolajen, Elastin, Gliserin, Zeytin Yağı, Kantaron Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi