SPEMAX PLUS KAPSÜL 45 ADET - YEŞİL NATUREL

  • 100,00₺

Spemax Plus Kapsül 45 AdetGün içinde tüketilen besinlerde bulunan vitamin ve mineraller vücutta depolanır. Eğer gün içinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral depolanmazsa bireyin vücut direnci zayıflayacak, çeşitli rahatsızlıklar zamanla ortaya çıkacaktır. İnsanların günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineraller takviye gıdalar aracılığıyla vücuda kazandırılır. Takviye gıdalar insan sağlığını o..

Etiketler: SPEMAX PLUS

Spemax Plus Kapsül 45 Adet

Gün içinde tüketilen besinlerde bulunan vitamin ve mineraller vücutta depolanır. Eğer gün içinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral depolanmazsa bireyin vücut direnci zayıflayacak, çeşitli rahatsızlıklar zamanla ortaya çıkacaktır. İnsanların günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineraller takviye gıdalar aracılığıyla vücuda kazandırılır. Takviye gıdalar insan sağlığını olumlu etkilemek adına düzenlenmiştir. Spemax Plus kapsül ise takviye ürünler arasında yerini alıyor. Ürün, içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerle birlikte yararlı asitleri de barındırıyor. Spemax Plus kapsül günde 1 adet kullanılabilir. Ürün içinde vücudun ihtiyacı olan değerler dengeli olarak kullanılmıştır. Aminoasit, proteinleri oluşturan temel parçadır. Ürün içinde aminoaside yer verilmiştir. Selenyum, vitamin C ve vitamin BT gibi değerlerin kullanıldığı Spemax içinde ekstrakt da kullanılmaktadır. Üzüm ekstraktı ve keçiboynuzu ekstraktı sayesinde ürünün etkisi arttırılmış, vücuda enerji sağlanmıştır. Birden fazla vitamin, mineral, ekstrakt ve asidin bir arada kullanılması oldukça önemli ve dikkat isteyen bir iştir. Yeşil Naturel olarak bu dengeyi sağlıyor ve sağlıklı kapsüllerle hizmet veriyoruz.

Spemax Plus, tüketiciler tarafından ilgiyle tercih ediliyor. İnsanlar gün içinde yeteri kadar beslenemediği zaman, vücut direncini koruyamadığı zaman halsiz hissedebiliyor, gün içinde yeteri kadar aktif olamıyor. Kaliteli içeriğe sahip takviye ürünler her zaman fayda sağlamıştır. Ürün içinde kullanılan tüm vitamin, asit, mineral ve ekstraktlar özel yöntemlerle hazırlanıyor, özel yöntemlerle birleştiriliyor. Her zaman sağlığı ön planda tutuyor, kalite standartları içerisinde güvenilir ve doğru çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Arjinin (Amino Asit), Karnitin (Vitamin BT), Vitamin C, Vitamin B12, Azgın teke otu, Maca bitkisi, Demir dikeni (Tribulus terrestis), Folik asit, Selenyum, Koenzim Q10, Çinko, Üzüm ekstraktı, Keçiboynuzu ekstraktı

KULLANIMI:

Günde 1 kapsül

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

YASAL BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi