SİNÜZ OT YAĞ 20 CC - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Sinüz ot yağ içerisinde çeşitli bitki özleri bulunan bir karışım yağdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Kekik yağı, Kantaron yağı, Yabani nane yağı, Okaliptüs yağı, Biberiye yağı, Özel formülasyon yağ. İçerisinde bulunan bu yağlar sayesinde üst düzey bitkisel takviye sağlar. Sinüzot yağ günde 3 damla buruna damlatılarak kullanılır. Dozu aşmadığınız, bilinçli kullandığınız sürece hiçbir ..

Etiketler: SİNÜZ OT YAĞ

Sinüz ot yağ içerisinde çeşitli bitki özleri bulunan bir karışım yağdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Kekik yağı, Kantaron yağı, Yabani nane yağı, Okaliptüs yağı, Biberiye yağı, Özel formülasyon yağ. İçerisinde bulunan bu yağlar sayesinde üst düzey bitkisel takviye sağlar. Sinüzot yağ günde 3 damla buruna damlatılarak kullanılır. Dozu aşmadığınız, bilinçli kullandığınız sürece hiçbir sorun oluşmaz. Firmamızın sizlere sunduğu bu ürün ilaç değildir. Bu yağlarda bulunan vitaminler ve yağ özellikleri sayesinde ürünü kullanmanıza sebep olan faktörler ortadan kalkar. Ürün kolay kullanım özelliğine ve içerisinde bulunan uçucu yağlar sayesinde hoş bir kokuya sahiptir. Yağ kalitesi üst düzeydedir. Ürünü kullanmadan önce içerisinde bulunan herhangi bir maddeye alerjiniz olmadığından emin olun. Sinüz ot yağ kullanımı kolay bitkisel bir takviyedir. İçerisinde pek çok yağ bulunan bu karışım bulundurduğu vitaminlerle gerekli dengeyi sağlar. İçerisinde bulunan yağları ve yağlardaki vitaminleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kekik yağı: C, A, K, E, B-kompleks vitaminleri
  • Kantaron yağı: A ve C vitaminleri
  • Okaliptüs yağı: A, B2, C, E
  • Yabani nane yağı: A ve C vitaminleri

İçerisinde bulunan uçucu yağlar kaliteli olmadığında uzun süreli kullanımı imkansız hale getirir. Fakat firmamızda kullanılan kaliteli hammadde ve modern yöntemler ile nitelikli ürünler ortaya çıkar. Ürünlerimizi uzun süre kullanabilirsiniz. Kullandığımız soğuk sıkım işlemleri sayesinde yağlar yüksek sıcaklığa maruz kalmaz. Bu sayede besin değerlerinde kayıp olmaz. Modern yöntemleri ve kaliteli malzemeleri birleştiren firmamızdan bitkisel takviyelerinizi temin edebilirsiniz.

Sinüz ot yağ kolay bir kullanıma sahiptir. Akışkan ve hoş kokuludur. Burnunuza günde 3 damla damlatınız. Ürünü kullanmanızı gerektiren faktörlerden kurtulursunuz. Ürünü kullanırken dozaja dikkat edin ve bilinçli bir şekilde kullanın. Kullanım sonucu burunda yanma olabilir, sakin olun bu bir sorun oluşturmayacaktır. Ürünü kullanmadan önce karışımın içerisinde bulunan herhangi bir yağa alerjiniz olmadığından emin olunuz. Firmamızı bitkisel takviye konusunda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. En sağlıklı en doğal bitkisel ürünler firmamız tarafından takviye edilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Kekik Yağı, Kantaron Yağı, Yabani Nane Yağı, Okaliptus Yağı, Biberiye Yağı, Özel Formülasyon Yağ

KULLANIMI:

Günde 3 damla buruna damlatılarak kullanınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi