SİNÜZ OT TOZ 10 GR - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Sinüz ot toz burun yolu ile kuru veya suya karıştırılarak alınan karışımdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Civan perçemi, Çörek otu, Kekik, Zerdeçal, Pelin otu, Lavanta, Okaliptüs, Kantaron çiçeği. İçerisinde bu ürünleri bulunduran sinüzot firmamız tarafından temin edilmekte, sağlığınızı tehlikeye atacak bir doz boyutu uygulanmamaktadır. Sağlığınızı riske atamayacak kadar değerli gördüğümüz..

Etiketler: SİNÜZ OT TOZ

Sinüz ot toz burun yolu ile kuru veya suya karıştırılarak alınan karışımdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Civan perçemi, Çörek otu, Kekik, Zerdeçal, Pelin otu, Lavanta, Okaliptüs, Kantaron çiçeği. İçerisinde bu ürünleri bulunduran sinüzot firmamız tarafından temin edilmekte, sağlığınızı tehlikeye atacak bir doz boyutu uygulanmamaktadır. Sağlığınızı riske atamayacak kadar değerli gördüğümüz firmamızda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler ilaç değildir, bitkisel takviye özellikleri gösterirler. Enfiye toz şeklinde özel olarak geliştirilen sinüz ot toz içerisinde pek çok vitamin barındıran bitki özü vardır. Bu bitkiler ve içinde bulundurdukları vitaminler şu şekilde açıklanabilir:

  • Civan perçemi: C vitamini
  • Çörek otu: A, H, C, B1, B2, B6 vitaminleri
  • Kekik: C, A, K, E, B-kompleks vitaminleri
  • Zerdeçal: B6, c vitaminleri
  • Kantaron çiçeği: A ve C vitaminleri
  • Okaliptüs: A, B2, C, E

Adeta bir vitamin deposu olarak imal edilen bu bitkisel takviyeyi firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızda sunduğumuz doğru fiyatlar ve kaliteli ürünler sizin memnuniyetinizi düşünerek tasarlanmışlardır. Uygulamanız esnasında önerilen doza uyduğunuza, ürün içerisindeki maddelerden herhangi birine alerjiniz olmadığına emin olduğunuz taktirde bir sorun oluşmayacaktır. Kaliteli bitkisel takviye için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER:

Civan Perçemi, Çörek Otu, Kekik, Zerdeçal, Pelin Otu, Lavanta, Okaliptus, Kantaron Çiçeği

KULLANIMI:

Sinüz ot toz burun yoluyla kullanılmaktadır. Tercihinize göre ister kuru halde burnunuza çekebilir isterseniz de aynı işlemi tozu su ile karıştırarak yapabilirsiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi