ŞERBETÇİ OTU 30 GR - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Şerbetçi Otu 30 grŞerbetçi otu kendirgiller ailesine mensup küçük kozalaklara benzeyen bitkidir. Yeşil ve beyaz renkte çiçekler çıkaran bitkinin çiçeklenme süreci Temmuz ve Eylül aylarında gerçekleşir. Toplanma ve kurutma aşaması ise ağustos ayına denk gelmektedir. Kurutulmuş olan ürün kozmetik sanayinde ve alternatif tıpta kullanılmaktadır. Firmamızdan en doğal şekilde 30 gram paketler halinde te..

Etiketler: ŞERBETÇİ OTU

Şerbetçi Otu 30 gr

Şerbetçi otu kendirgiller ailesine mensup küçük kozalaklara benzeyen bitkidir. Yeşil ve beyaz renkte çiçekler çıkaran bitkinin çiçeklenme süreci Temmuz ve Eylül aylarında gerçekleşir. Toplanma ve kurutma aşaması ise ağustos ayına denk gelmektedir. Kurutulmuş olan ürün kozmetik sanayinde ve alternatif tıpta kullanılmaktadır. Firmamızdan en doğal şekilde 30 gram paketler halinde temin edebileceğiniz bu ürünü siz de ihtiyacınız olan alanda kullanabilirsiniz. Firmamızdan temin edeceğiniz bu üründe yabancı maddelerden ayıklamalar gerçekleştirilmiştir son derece titiz bir şekilde paketlenir ve size sunulur memnuniyetinizi her zaman ön planda tutarız.

Şerbetçi otu kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir: Yağ halindeyken  cilde sürülebilir. Gıda endüstrisinde tatlandırıcı olarak kullanılabilir. Krem şeklindeyken kozmetik alanda kullanılabilir. Ot olarak kurutulduğunda çay şeklinde demlenip tüketilebilir. Ürün kullanımında bilinçli davranmaya ve dozaja dikkat etmek gerekmektedir. Firmamızdan temin edebileceğiniz temiz ve kaliteli bu ürünleri doğru dozajlarda İstediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Şerbetçi otu içeriği şu şekilde sıralanabilir: B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Pek çok uçucu yağ. Bu yağlar antiseptik ve mantar önleyici özellik taşımaktadırlar. Firmamızdan temin edeceğiniz ürünler sayesinde siz de en doğal bitkilere en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Titizlik ile paketleme işlemini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde herhangi bir yabancı madde bulunmamaktadır. Memnuniyetiniz ve sağlığınız bizim için her daim ön plandadır.

İÇİNDEKİLER:

Şerbetçi Otu

KULLANIMI:

Kaynatıp içilmesi tavsiye edilmektedir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi