SAÇ AÇICI PAPATYA ÖZLÜ 100 ML - YEŞİL NATUREL

  • 15,00₺

Papatya Özlü Saç Açıcı 100 mlHer birey saçına özen gösterir. Saçların yıpranmaması, her zaman canlı ve bakımlı görünmesi önemlidir. Saç bakımında farklı işlemler uygulanabilir. Bu işlemlerden bazılarının saça zararı olabiliyor. Doğanın sunduğu güzellikleri uygulamak ve saç bakımını yapmak her zaman daha güvenilir olmuştur. Saç rengini değiştirmek isteyenler birkaç yöntem arasından birini seçerek s..

Papatya Özlü Saç Açıcı 100 ml

Her birey saçına özen gösterir. Saçların yıpranmaması, her zaman canlı ve bakımlı görünmesi önemlidir. Saç bakımında farklı işlemler uygulanabilir. Bu işlemlerden bazılarının saça zararı olabiliyor. Doğanın sunduğu güzellikleri uygulamak ve saç bakımını yapmak her zaman daha güvenilir olmuştur. Saç rengini değiştirmek isteyenler birkaç yöntem arasından birini seçerek saç rengini değiştirebilir. Bu yöntemler arasında saç açıcı papatya özlü ise en güvenilir yöntemdir. Papatya özünden elde edilmiş saç açıcı sayesinde her birey saçının rengini açabilir, daha canlı ve bakımlı saçlara sahip olabilir. Saç açıcının içerisinde papatya özü kullanılmıştır. Papatya özlü saç açıcı sayesinde bireyin saç renginde açılmalar olur. Doğadan toplanan papatyalar özel işlemlerden geçerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Saç açıcı papatya özlü saça zarar vermez, saç tellerini yıpratmaz. Sprey formdaki saç rengi açıcı kolaylıkla saça uygulanabilir. Ürün, kalite standartları içerisinde üretilmiştir. Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan ürünün kalite belgesi ve sertifikası bulunmaktadır. Saç açıcı papatya özlü ile saç rengi kolaylıkla açılabilir.

İÇİNDEKİLER:

Papatya özlü saç açıcı

KULLANIMI:

Haricen uygulayınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Papatya özlü saç açıcı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi