PROPOLİS DAMLA, SIVI PROPOLİS 50 ML - YEŞİL NATUREL

  • 70,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks27
  • Stok Durumu: 1000

Propolis damla katı propolisin sıvı formudur. Propolis, arıların iğne yapraklı olan ağaçlardan bitkilerin yaprak, tomurcuk, gövde ile salgılarından elde edilen reçine gibi bir üründür. Propolisi antimikrobiyal  ve antioksidan etkileri nedeniyle petek hijyenini sağlamak için kullanmaktalar. Hayvanların, bakterilerin ve çeşitli böcek türlerinin kovana girmelerini de engellemektedir. P..

Etiketler: PROPOLİS DAMLA, SIVI PROPOLİS

Propolis damla katı propolisin sıvı formudur. Propolis, arıların iğne yapraklı olan ağaçlardan bitkilerin yaprak, tomurcuk, gövde ile salgılarından elde edilen reçine gibi bir üründür. Propolisi antimikrobiyal  ve antioksidan etkileri nedeniyle petek hijyenini sağlamak için kullanmaktalar. Hayvanların, bakterilerin ve çeşitli böcek türlerinin kovana girmelerini de engellemektedir. Propolis nedir diyenler için kısaca özetlenecek olursa güvenlik ve hijyen amaçlı kullanılan üründür. Sıvı propolis daha kolay kullanım olanağı sunarak bir takım işlemlerden geçmiştir. Propolis ekstrakt bitkinin etken maddesinin tamamen bitkiden ayrıştırılmasıyla elde edilen ürünlerdir. Ekstrakt üretimi için teknolojiden büyük oranda fayda sağlanmaktadır. Ayrıştırıcı ile birlikte reaktöre konulan ürünler etken maddelerinden ayrıştırılır ve sıvı hale getirilir. Son aşamada ise sıvının içerisindeki ayrıştırıcı buharlaştırılarak geriye bitkinin etken maddesi bırakılır. Yani katı şekildeki propolis işlemlerden geçirilerek sıvılaştırılmaktadır. Genellikle propolisin rengi koyu kahverengidir. Bitki toplanmış olduğu bölgeye göre değişerek kırmızı, şeffaf, sarı ya da yeşil olabilmektedir. İçeriği oldukça zengin olan propolis, uzun yıllar boyunca tarihte ilaç olarak kullanılmıştır. Günümüzde yoğun şekilde kullanımı devam etmektedir.

Sıvı Form Propolis

Sıvı propolis etken maddelerden ayrıştırılarak elde edilmektedir. Son aşamada sıvılaştırılmış olan propolisin içerisinde ki ayrıştırıcı buharlaştırılır ve geriye propolisin etken maddesi kalır. Propolis damla güvenlik ve hijyen için kullanılan bir üründür ve kökeni Yunancaya dayanmaktadır. Kendisine has kokusuyla arı polenine fark yaratmaktadır. Arı polenine kıyasla çok daha zengin içeriğe sahiptir. Propolis arıcılar arasında arı zamkı ya da preboli olarak adlandırılmakta ve bilinmektedir. Kovan içerisinde ki sterilizasyon işlemini üst noktaya çıkartmak için kullanılır. Çok sık kullanılan kavak tipi propolis içerisinde 150’den fazla biyoaktif bileşen barındırmaktadır. Toplamda 300 farklı bileşiğe rastlanır. Sıvı propolis içeriğinde reçine, esansiyel, bal mumu, aromatik yağlar, polen, organik kalıntılar ve mineral madde bulunmaktadır. Propolis damla çok sayıda içeriğe sahip olduğu için yoğun talep görmektedir. İnsanlar tarafından da olumlu şekilde değerlendirilen propolis zengin ürünler arasındadır. Böylesine yoğun taleple karşı karşıya kalan ürünün fiyatları da şaşırtıcı düzeydedir. 

Avantajlı Propolis Fiyatları

Katı propolisin sıvılaştırılmış hali sıvı propolis olarak bilinmektedir.  Ürüne sahip olmak isteyenler ve temin edenler muhakkak kullanım talimatına göre kullanmalıdır. Propolis damla kullanımında kişiyi şüpheye düşüren herhangi bir durum olmayacaktır. İçerisinde mevcut olan doğal bileşenlerle farklı etkiler meydana getirebilmektedir. Farklı alanlarda tercih edilen propolis damla fiyat bilgisi yönünden sabittir. Fiyatlar sektörde ki firmaların tamamı incelendikten sonra büyük bir hassasiyetle belirlenmektedir. En avantajlı fiyatlarla ürün temin etmek isteyenler firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir. Propolis satın al sekmesiyle ürüne ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı şekilde üretilerek taleplere daha seri geri dönüş yapılmaktadır. Firmanın amacı daha geniş kitlelere hitap edebilecek seviyeye gelmek ve ürünü sektörde değerli kılmaktır.

İÇİNDEKİLER:

Propolis Ekstraktı

KULLANIMI:


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi