PAPATYA YAĞI - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Papatya yağı papatya bitkisinden soğuk sıkım yöntemi ile temin ettiğimiz bitkisel bir üründür. Soğuk sıkım uygulamasında şu adımlar izlenmektedir; Yağ içeren tohum/organ yabancı maddelerden arındırılır, temizlenir. Yüksek sıcaklığa maruz bırakılmadan (27 derece) pres ile sıkılır. Hammaddeden yağın çıkarılması sırasında solvent kullanılmaz. Bu şekilde hazırlanan yağların besleyici değeri ön plandad..

Etiketler: PAPATYA YAĞI - YEŞİL NATUREL

Papatya yağı papatya bitkisinden soğuk sıkım yöntemi ile temin ettiğimiz bitkisel bir üründür. Soğuk sıkım uygulamasında şu adımlar izlenmektedir; Yağ içeren tohum/organ yabancı maddelerden arındırılır, temizlenir. Yüksek sıcaklığa maruz bırakılmadan (27 derece) pres ile sıkılır. Hammaddeden yağın çıkarılması sırasında solvent kullanılmaz. Bu şekilde hazırlanan yağların besleyici değeri ön plandadır. Firmamızda satışa sunduğumuz ürünlerimizde soğuk sıkım yönteminin titizlik ile uygulanmaktadır ve hammadde açısından en kaliteli bitkilerden yararlanılmaktadır. Uygulamalarımız sayesinde ürünler doğallığını kaybetmez. Doğal bitkisel ürünleri firmamızdan güven ile temin edebilirsiniz.

Papatya yağı kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir: İlaç, Kozmetik, Esans. Genel olarak kullanımları belirtilen bu yağ uçucu yağlar sınıfına girmektedir ve kullanım niteliğinin iyi olması, daha uzun kullanılabilir olması için kaliteli markalar tercih edilmelidir. Firmamızdan temin edebileceğiniz bu yağ hammadde olarak son derece kaliteli ve yabancı maddelerden arındırılmış şekildedir. Uyguladığımız yöntemlerde ürün doğallığına zarar vermez, hammaddeden yağ elde etme aşamasında yüksek sıcaklıklara ürünü maruz bırakmayız. Bitkisel ürün doğal şekilde işlenmiş olarak almak için firmamızı tercih edin. Firmamızdan doğal ve kaliteli olarak temin edebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Papatya Yağı

KULLANIMI:

Cilt yüzeyine sürme

Saç uç ve diplerine sürme

Su ile karıştırılarak ağızda gargara yapma

Belirtilen şekillerde kullanılabilen bu yağın içilmesi önerilmez; sert bir yağdır ve mideyi tahriş eder. Firmamızdan doğal ve kaliteli olarak temin edebilirsiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi