PAPATYA SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Papatya Suyu 1 LtBileşikgiller familyasına ait olan papatya, yuvarlak saplı bir bitkidir. Haziran ve Ağustos aylarında toplanan bitkinin suyu da tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Papatya suyu özel yöntemlerle elde edilir. Elde edilen suyun kullanılabilir ve sağlıklı olması için her aşamaya dikkat edilmeli, özen gösterilmelidir. Papatyaların narin bir bitki olduğu bilinir. Bitki suyu..

Etiketler: PAPATYA SUYU

Papatya Suyu 1 Lt

Bileşikgiller familyasına ait olan papatya, yuvarlak saplı bir bitkidir. Haziran ve Ağustos aylarında toplanan bitkinin suyu da tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Papatya suyu özel yöntemlerle elde edilir. Elde edilen suyun kullanılabilir ve sağlıklı olması için her aşamaya dikkat edilmeli, özen gösterilmelidir. Papatyaların narin bir bitki olduğu bilinir. Bitki suyunun elde edilmesi için de bitkiye narin davranmak önemlidir. Piyasada kullanıma sunulan suların kalitesine dikkat etmek gerekir. Eğer kalitesi düşük sular tercih edilirse olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınabilir. Papatyanın kullanıma hazır hale getirilmesi ise zaman alabiliyor. Bu aşamalarla vakit kaybetmek istemeyen, papatyanın sağladığı etkilerden doğrudan faydalanmak isteyen tüketiciler bitki suyunu tercih ediyor. Papatya öz suyu sayesinde ihtiyacınız olan her an belirtilen kullanım şartlarına uygun olarak kullanabiliyor ve sağlığınızı destekleyebiliyorsunuz.

Papatya suyu %100 orijinal bir üründür. Ürün içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bitki suyunun elde edilmesi için öncelikle doğada yetişen papatyalar özenle toplanır, yıkanır ve temizlenir. Ardından papatyalar için özel damıtma teknikleri uygulanır. Bu teknikler doğrultusunda papatyanın öz suyu elde edilir ve sağlığa uygun bir şekilde cam şişelere yerleştirilir. Şişeler 1 litreliktir. Kullanım koşulları ve saklama koşulları göz önünde bulundurulduğu sürece herhangi bir sorun olmayacaktır. Papatya suyu fiyat aralığı ise Yeşil Naturel ailesinde en uygun haliyle belirlenmektedir. Yeşil Naturel olarak kaliteli, güvenilir, sağlık için uygun bitki sularıyla hizmet vermekteyiz. Siparişinizi kolaylıkla oluşturabilir, kalite belgeli ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Papatya Özsuyu

KULLANIMI:

Günde 2 ya da 3 kez kullanımı önerilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi