PAPATYA ÇAYI 40 GR - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Beyaz Papatya Çayı 40 gr Zarif görünüşü ve eşsiz kokusuyla dikkat çeken bitki papatya; bileşikgiller familyasındandır. Yaklaşık olarak 20 ila 60 cm arasında  değişen uzunluğuyla sarı ve beyaz renkleri barındıran papatya bitkisinin ortasında sarı tüpsü çiçek olarak adlandırılan top şeklinde bir görüntü vardır. Bu görüntü; etrafında bulunan beyaz ya da sarı renklerle çevrelenmiş dilsi çiçe..

Etiketler: PAPATYA ÇAYI

Beyaz Papatya Çayı 40 gr

 Zarif görünüşü ve eşsiz kokusuyla dikkat çeken bitki papatya; bileşikgiller familyasındandır. Yaklaşık olarak 20 ila 60 cm arasında  değişen uzunluğuyla sarı ve beyaz renkleri barındıran papatya bitkisinin ortasında sarı tüpsü çiçek olarak adlandırılan top şeklinde bir görüntü vardır. Bu görüntü; etrafında bulunan beyaz ya da sarı renklerle çevrelenmiş dilsi çiçek denilen yaprak görüntüsündeki çiçeklerle birleşip bitkinin son halini oluşturur. Papatya çayı elde edilen papatya bitkisinin ana vatanı Doğu Avrupa ve Küçük Asya'dır. Aynı zamanda Yugoslavya, Belçika, Fransa, Almanya, Macaristan, Rusya, Çekoslovakya ve Yunanistan gibi ülkelerde de üretimi sıkça yapılmaktadır. 

Papatya bitkisi birçok alanda kullanıldığı gibi gıda sektöründe de oldukça sık tüketilmektedir. Papatya çayı kullanırken çayın içindeki papatya oranına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bitkilerin toplanması ve ürünün son haline getirilmesi aşamasında firmamızın 30 yıllık tecrübesi ve hassasiyetiyle, tıpkı her ürünümüzde olduğu gibi papatya çayı ürünümüzde de son derece kaliteli bir  hazırlık aşaması vardır. Doğal ve dalından toplanmış papatyaların kurutularak, ardından hiçbir katkı maddesi eklenmeden paketlenmesiyle elde edilir.

İÇİNDEKİLER:

Beyaz Papatya, Papatya Çayı

KULLANIMI:

Ürünü hazırlamak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken, ürünün paketinden bir tutam kadaar aldığınız kurumuş papatyaları,  sıcak su içinde 5 ila 10 dakika boyunca demlemek. Daha sonra, soğumasını beklemek. Demlendikten sonra içime hazır olan bu ürünü gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi