OKALİPTUS SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Okaliptus Suyu 1 LtOkaliptüs, sıtma ağacı olarak da bilinmektedir. Mersingiller familyasının üyesi olan ağacın birçok türü bulunuyor. Okaliptüs, dünyanın en uzun ağaçlarından biri olarak 100 metreyi aşkın uzunluğa sahip. Okaliptüsün gövdesi iri ve uzundur. Yetişkin bir okaliptüs, gövdesi sayesinde diğer ağaçlara göre gövdede 200 ile 1000 litre arasında su barındırabilir. Kurutulmak istenilen batak..

Etiketler: OKALİPTUS SUYU

Okaliptus Suyu 1 Lt

Okaliptüs, sıtma ağacı olarak da bilinmektedir. Mersingiller familyasının üyesi olan ağacın birçok türü bulunuyor. Okaliptüs, dünyanın en uzun ağaçlarından biri olarak 100 metreyi aşkın uzunluğa sahip. Okaliptüsün gövdesi iri ve uzundur. Yetişkin bir okaliptüs, gövdesi sayesinde diğer ağaçlara göre gövdede 200 ile 1000 litre arasında su barındırabilir. Kurutulmak istenilen bataklıkların etrafına okaliptüs dikilerek o bataklık kurutulabilir. Okaliptüs, geçmişten günümüze farklı alanlarda kullanılmaktadır. Okaliptüsle birlikte suyu da insanlar tarafından tercih edilmektedir. Okaliptüse ulaşmak her zaman mümkün değildir. Ağaca ulaşmak ve okaliptüs suyu elde etmek sizleri zor durumda bırakabilir. Bu nedenle hazırlanmış suları kullanabilirsiniz. Yeşil Naturel ailesi olarak güvenle kullanabileceğiniz suları sizlere sunuyoruz. Okaliptüs, içeriğinde bulunan maddeler sayesinde insan sağlığını destekler özelliktedir. Okaliptüs ağacının çiçeklerinden ya da yapraklarından faydalanabilirsiniz. Fakat çiçek ve yaprakları kullanmak hem zor olacak hem de vaktinizden alacaktır. Bunun yerine özel yöntemlerle hazırlanmış sular tercih edilebilir.

Okaliptüs suyu insan sağlığını destekler özelliktedir. Kendi yöntemlerinizle hazırladığınız okaliptüsten verimli sonuç alamayabilirsiniz. Fakat hazır halde sizlere sunulan sulardan verimli sonuç alabilirsiniz. Doğadan toplanan okaliptüs özel aşamalardan geçtikten sonra öz suyunu verir. Öz su kullanılarak okaliptüs suyu elde edilir. Özel damıtma yöntemleriyle elde edilen su sağlık için uygun, kaliteli ve güvenilirdir. Cam şişelerde tüketiciye ulaştırılan su 1 litredir. Ürün üzerinde ürünün nasıl kullanılması gerektiği açıklanmıştır. Düzenli ve doğru kullanım sonucunda okaliptüs sayesinde sağlığınızı güçlendirmiş olursunuz.

İÇİNDEKİLER:

Okaliptus Suyu

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının 1/4'ü Okaliptus Suyu ile doldurulur. Kalan kısmı su ya da meyve suyu ile tamamlanır. Günde 3 kez yemeklerden sonra içilmesi tavsiye edilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi