FİT FORM KAPSÜL 700 MG 40 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Fit Form Kapsül 700 Mg 40 KapsülDoğal ürünler sektöründe hizmet vermekte olan pek çok firmanın fit form ürünleri alanında da doğal ürünleri mevcuttur. Çeşitli firmaların farklı içeriklerle sunmuş olduğu bu ürünler, doğal ve organik ürünler sınıfında yer almakta ve bireyler gün içerisinde kullanmak için tercih etmektedir. Fakat burada kullanım esnasında doktor görüş ve tavsiyelerine öncelik verilme..

Etiketler: FİT FORM

Fit Form Kapsül 700 Mg 40 Kapsül

Doğal ürünler sektöründe hizmet vermekte olan pek çok firmanın fit form ürünleri alanında da doğal ürünleri mevcuttur. Çeşitli firmaların farklı içeriklerle sunmuş olduğu bu ürünler, doğal ve organik ürünler sınıfında yer almakta ve bireyler gün içerisinde kullanmak için tercih etmektedir. Fakat burada kullanım esnasında doktor görüş ve tavsiyelerine öncelik verilmeli, diyetisyenlerin uyarısı kapsamında bu ürünler kullanılmalıdır. Çeşitli organik maddelerin özel bir karışım vasıtasıyla birleştirilmesi ile elde edilen fit form ürünleri, günümüzde pek çok farklı alanda birçok farklı amaç için tercih edilmektedir. Yeşil Naturel olarak bu özel karışımı sizlere en kaliteli haliyle sunmaktayız. 

İÇİNDEKİLER:

Yeşil Naturel Özel Karışımı

KULLANIMI:

Sabah ve akşam aç olarak alınması önerilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi