MUHTEŞEM İKİLİ: NATUREL FİT VE ENGİNAR EKSTRAKTI

  • 169,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks24
  • Stok Durumu: 1000

Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı İÇİNDEKİLER:NATUREL FİT EKSTRAKT: Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Papatya, Avakado, Barut Ağacı Kabuğu, Yeşil Çay, Yeşil KahveENGİNAT EKSTRAKT:..

Etiketler: NATUREL FİT VE ENGİNAR EKSTRAKTI

Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı

 

İÇİNDEKİLER:

NATUREL FİT EKSTRAKT: Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Papatya, Avakado, Barut Ağacı Kabuğu, Yeşil Çay, Yeşil Kahve

ENGİNAT EKSTRAKT: Enginar, Devedikeni, Hindiba

KULLANIMI:

NATUREL FİT: Aç karnına günde üç defa 1 tatlı kaşığı bol su ile önerilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

ENGİNAR: Günde 1 defa, aç karnına 1 ölçek içilmesi tavsiye edilmektedir.


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Özellik
Özellikler NATUREL FİT EKSTRAKT: Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Papatya, Avakado, Barut Ağacı Kabuğu, Yeşil Çay, Yeşil Kahve ENGİNAT EKSTRAKT: Enginar, Devedikeni, Hindiba

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi