NATUREL FİT EKSTRAKT

  • 70,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks25
  • Stok Durumu: 1000

Naturel Fit Ekstrakt Tercih EdinNaturel Fit Ekstrakt isimli ürün Yeşil Naturel firması tarafında üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İçerisinde pek çok bitkinin özü bir arada yer alan bu ürünün, kullanım önerisi günde 3 tatlı kaşığıdır. Bol su ile tüketilmesi ve kullanılmadan hemen önce çalkalanması da bir hayli önemlidir.Naturel Fit Ekstrakt İçerisinde Yer Alan Bazı BitkilerCivanperçemi ürünün i..

Etiketler: NATUREL FİT EKSTRAKT

Naturel Fit Ekstrakt Tercih Edin

Naturel Fit Ekstrakt isimli ürün Yeşil Naturel firması tarafında üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İçerisinde pek çok bitkinin özü bir arada yer alan bu ürünün, kullanım önerisi günde 3 tatlı kaşığıdır. Bol su ile tüketilmesi ve kullanılmadan hemen önce çalkalanması da bir hayli önemlidir.

Naturel Fit Ekstrakt İçerisinde Yer Alan Bazı Bitkiler

Civanperçemi ürünün içerisinde yer alan bitkilerdendir. Bu bitki papatyagiller ailesinin içerisinde yer almaktadır. Bilimsel adının ise “achillea millefolium” olduğu bilinmektedir. Genellikle ılıman bölgelere özgüdür. Betimlemek gerekirse boyunun 0,2-1 metre arasında olduğunu, dik durduğunu, beyaz ve pembe çiçeklerinin kümeler halinde açtığını söylemek mümkündür. Kasımpatı çiçeğine benzer bir kokusu bulunmaktadır. Bu bitkinin çeşitli yörelerde kandil çiçeği olarak anıldığı da bilinmektedir.

Funda ürün içerisinde yer alan bir diğer bitkidir. Bu bitki fundagiller ailesi içerisinde yer almaktadır. Bilimsel adının ise “erica carnea” olduğu bilinmektedir. Anavatanı Güney Afrika’dır ve kelebek larvalarının temel besin kaynağıdır. Bu bitkinin bir türü çalılarda yetişmekte ve boyu 0,2-1,5 metre aralığındadır. Bir diğer türü ise 6-7 metre boyunda ve ağaç formundadır.

Naturel Fit Ekstrakt içerisinde bulunan bir diğer ürün ise yalancı safrandır. Aspir bitkisi görünüşü sebebi ile safran bitkisi ile karıştırıldığı için yalancı safran olarak da anılmaktadır. Bu bitki; papatyagiller ailesine mensup, iki çenekli ve kapalı tohumludur. Anavatanının Arabistan olmasından da anlaşılacağı üzere kuraklığa dayanaklıdır. Ekimi yapılarak üretilmektedir ve yaz aylarında 110-140 gün arasında yetişmektedir. Bilinen 4 çeşidi bulunmaktadır. Yenice ve Dinçer dikensiz, Remzibey ve Balcı çeşitleri ise dikenlidir. Boyları ise genellikle 80-100 santimetredir. Bu bitkinin tek yıllık olduğuna ve çiçeklerinin sarı, kırmızı, beyaz gibi renklerde açtığına değinmek gerekir.

Naturel Fit Ekstrakt Nasıl Üretilir?

Bitkilerden en yüksek verimin alınması ekstrakt ile mümkündür. Çünkü ekstrakt oluşturulurken bitkinin vitamin ve mineral değerleri tamamıyla korunmaktadır. Bunların yanı sıra ekstraktların hızla kana karışıyor olması da pek çok insanı ekstrakt tüketmeye yöneltmektedir. Ekstrakt, bitkilerin etken maddelerinin reaktörde ayrıştırılarak sıvı hale getirilmesi ile elde edilmektedir. Sıvı formda olan bu madde ekstrakt veya ekstre olarak isimlendirilmektedir. Ekstrakt üretimi için son teknolojiden faydalanılıyor olması bir hayli önemlidir. Çünkü el değmeden üretim ancak son teknolojik makineler ile sağlanır. Yeşil Naturel firması tüm ürünlerinin üretiminde son teknolojiye yer vermekte ve kaliteden asla ödün vermemektedir. İçerisinde rezeneden yeşil çaya, biberiyeden kiraz sapına kadar pek çok bitkinin özünün bulunduğu, Naturel Fit Ekstrakt bu firmanın ürünlerindendir. Ürünün su bazlı ve tamamen doğal olduğuna da ayrıca değinilmesi gerekir.

İÇİNDEKİLER:

Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Papatya, Avakado, Barut Ağacı Kabuğu, Yeşil Çay, Yeşil Kahve

KULLANIMI:


Ekstrakt Nedir

Ekstrakt ürünler bitkinin etken maddesinin bitkiden ayrıştırılarak elde edilen ürünlerdir. Yeşil Naturel olarak ekstrakt üretiminde teknolojiden faydalanmakta ve ekstrakt reaktörü kullanmaktayız. Ekstraktlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için Bitki Uzmanı Murat YAĞ tarafından hazırlanan video ve makaleyi inceleyebilirsiniz.

https://youtu.be/0cslyz0Rr2c

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi