BİTKİSEL MASAJ KREMİ 50 ML

  • 30,00₺
  • Ürün Kodu: 4s
  • Stok Durumu: 100

bitkisel Masaj Kremi 50 mlBitkisel masaj kremi beklenen etkiye hızlı şekilde ulaşmak için kullanılan en kısa yoldur. Ürünün hızlı şekilde etki etmesi ve beklenen performansı bünyesinde taşıması büyük bir avantajdır. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek kesin çözüm arayanların dikkatini çeken ürün içeriğiyle de şaşırtmaktadır. Ürünümüz doğal olup içerisinde sağlık yönünden zararlı hiçbi..

bitkisel Masaj Kremi 50 ml

Bitkisel masaj kremi beklenen etkiye hızlı şekilde ulaşmak için kullanılan en kısa yoldur. Ürünün hızlı şekilde etki etmesi ve beklenen performansı bünyesinde taşıması büyük bir avantajdır. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek kesin çözüm arayanların dikkatini çeken ürün içeriğiyle de şaşırtmaktadır. Ürünümüz doğal olup içerisinde sağlık yönünden zararlı hiçbir madde yer almamaktadır. Bitkisel masaj kremi içerik yönünden zengindir. Ürünün içerik yönünden zengin olması tamamen doğal bitkiler sayesinde gerçekleşmektedir. Bitkisel kremler son zamanlarda insanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir, bunun nedeni ise şüphe uyandırmadan güvenilir şekilde üretilmesidir. Ürünün içeriği net şekilde belirlendiği için daha fazla güven vaat etmektedir. 

Bitkisel masaj kremi yüksek kalite gözetilerek üretim aşamasına geçirilmektedir. Ürünün yüksek kalitede üretilmesi kadar hızlı üretimi de beğeni kazanması için yeterlidir. Sürekli olarak talep gören ürün daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına stoklarla desteklenmektedir. 

İÇİNDEKİLER:

Bitki özlü masaj kremi

KULLANIMI:

İnce bir tabaka olarak sürüp dairesel hareketlerle masaj yapınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi