Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
GİNSENG, ÇAKŞIR OTU, ÇOBAN ÇÖKERTEN, KEÇİBOYNUZU KARIŞIMLI MACUN

80,00₺

GİNSENG, ÇAKŞIR OTU, ÇOBAN ÇÖKERTEN, KEÇİBOYNUZU KARIŞIMLI MACUN

Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu Karışımlı MacunGinseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu, Epimedyum ve Polen içermektedir. Ginseng yüzyıllardan beri geleneksel Çin kültüründe yer alan bir bitkidir. Etli kökleri bulunmaktadır v..

Markalar: Yeşil Naturel

KUDRET NARI, ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARI 200 GR - YEŞİL NATUREL

70,00₺

KUDRET NARI, ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARI 200 GR - YEŞİL NATUREL

Kudret Narı, Zeytinyağlı Kudret Narı 200 GrAnavatanı Asya ve Afrika olan kudret narı diğer bitkilerden daha farklıdır. Haziran ayında ilk çiçeğini açar ve büyümesi sonbaharın sonuna kadar devam eder. Ekim veya Kasım aylarında hasat edilir. Yeşil renk..

Markalar: Yeşil Naturel

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Macunlar

Macunlar

Macun

İnsan yaşamının sağlıklı ve kaliteli şekilde sürdürülebilmesi için doğanın ince hassas detayları bulunur. Bu detaylar sağlıklı yaşamın sırrını oluşturur. Özellikle doğada lezzetiyle kendisine aşık eden pek çok farklı meyve ve bitki türü bulunmaktadır. Doğanın insanoğluna hediyeleri olan bu bitki ve meyvelerin tüketimi sağlıklı bir yaşam için çok önemlidir. Doğadaki meyvelerin kendisine has özelliklerine göre macunları yapılabiliyor. Bitki ve meyvelerden üretilen macun ile bu ürünlerdeki besin değerlerini sağlıklı bir şekilde almaya yardımcı olur. İçerdikleri vitamin ve mineraller ile sağlık açısından tüketilmeleri çok önemli olan bazı meyveler lezzetleriyle kolayca tüketilebilir. Ancak bazı meyvelerin lezzetlerinin hoş olmaması, tüketiminin zorlu veya olanaksız olması durumunda çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekir. Ancak bu işlemlerin muhakkak doğal şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi halde içeriğindeki vitamin ve minerallerin kaybolmasına neden olarak, faydalarını yok edebilir. Yeşil Naturel macunları, tamamen doğal tekniklerle en taze ve en kaliteli meyve mahsullerinden hazırlanır.

Macun Nedir?

Macun, pek çok farklı bitki ve meyveden üretilebilmektedir. Doğadaki bazı bitki ve meyve türlerinin daha rahat şekilde tüketilerek, insan vücudu için faydalarından yararlanılmasına yardımcı olur. Bitki ve meyve macunları farklı çeşitlere sahiptir. Üretim teknikleri genellikle aynı olsa da macun çeşitlerinin üretiminde kullanılan bitki ve meyvelere göre nevi ve faydaları ise değişkenlik gösterir.

Kudret Narı Macunu

En çok bilinen macun çeşitlerinden birisi olan kudret narı macunu, yüksek besin değerleri ve özel lezzetiyle kolayca tüketilebiliyor. Ağırlıklı olarak Afrika, Asya ve Karayipler’de bulunan tropikal bir meyvedir. Macunu kudret narının içerdiği besin değerlerinin kolayca vücuda dengeli şekilde alınmasına yardımcı olur. Kudret narı isimli meyveden üretilen bir macundur. İnsan sağlığı açısından çok faydalı mineral ve vitaminleri içeren meyvenin kolayca tüketilmesine yardımcı olur. Kudret narı bitkisi Yeşil Natural’in 100% doğal ve hijyenik üretim tesislerinde hiçbir katkı maddesi içermeden çeşitli işlemlerden geçirilerek macun kıvamını kazanması sağlanır. Kudret narı macunun üretiminde henüz olgunlaşmamış olan kudret narı meyvesi kullanılır. Taze ve doğal kudret narlarının 100% doğal yöntemlerle üretilirken, bitkisel takviye özelliğine sahiptir.

Ginseng ve Çakşır Otu Macunu

Yüksek karbonhidrat ve mineral değerlerine sahip olan ginseng ve çakşır otu karışımından üretilen bir macun çeşididir. İçeriğinde bulunan yüksek mineral ve vitaminleri ile her iki üründe insan sağlığı açısından önemli faydalara sahiptir. Bağışıklık sisteminin direnç kazanımı ve vücut enerjisinin toplanmasına yardımcı olan bu iki meyvenin doğal ürünlerle hazırlanan karışımı macun kıvamında sunulmaktadır. Özellikle herhangi doğal olmayan bir işlemden geçmemesi ve katkı maddesi içermemesi ile ginseng ve çakşır otu macunu herkes tarafından düzenli olarak tüketilebilir. Güçlü tesiri ile çok hızlı bir şekilde vücutta etkisini gösterebilmektedir.

Kudret narı, ginseng ve çakşır otu gibi meyve ve bitkilerin kendisinden üretilen birbirinden önemli besin değerlerine sahip olan macunlarla sağlığınızı koruyabilir ve bitkisel gıda takviyesi alabilirsiniz.