GİNSENG, ÇAKŞIR OTU, ÇOBAN ÇÖKERTEN, KEÇİBOYNUZU KARIŞIMLI MACUN

  • 40,00₺

Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu Karışımlı MacunGinseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu, Epimedyum ve Polen içermektedir. Ginseng yüzyıllardan beri geleneksel Çin kültüründe yer alan bir bitkidir. Etli kökleri bulunmaktadır ve çok yavaş büyür. Taze, beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 çeşit ginseng bulunmaktadır. Ginseng Araliaceae familyasına bağlıdır. Bu familyada P..

Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu Karışımlı Macun

Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu, Epimedyum ve Polen içermektedir. Ginseng yüzyıllardan beri geleneksel Çin kültüründe yer alan bir bitkidir. Etli kökleri bulunmaktadır ve çok yavaş büyür. Taze, beyaz ve kırmızı olmak üzere 3 çeşit ginseng bulunmaktadır. Ginseng Araliaceae familyasına bağlıdır. Bu familyada Panax cinsine ait olan bu bitki çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Genellikle kökleri kurutularak kullanılmakta ve bitkisel çayı hazırlanarak tüketilebilmektedir.

Çakşır otu ise Apiaceae familyasına bağlı bir bitki çeşididir. Uzun boylu ve otsu olarak nitelendirilebilen bu ot aynı zamanda uzun ömürlüdür. Çakşır otu da özellikle çakşır otu karışımlı macun şeklinde ginsengle beraber de tüketilebilmektedir. Ülkemizde de Anadolu’da ve özellikle Hatay’da yetişmekte olan bu bitki aynı zamanda Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da da yetişebilmektedir. Çakşır otu bitkisinin farklı türleri bulunmaktadır.

Çoban Çökerten ve Keçiboynuzu

Ginseng ve çakşır otu karışımlı macun gibi tüketilebilen bazı başka bitkiler de bulunmaktadır. Çoban çökerten otu Avrupa ve Çin dahil olmak üzere yüzyıllar boyunca alternatif tıp alanında tercih edilmiş bir bitkidir. Çoban çökertenin ismi, yapısında sahip olduğu sert iğnelerden gelmektedir. Bu bitki ülkemizde genellikle Ege ve Akdeniz Bölgesinde yetişmektedir. Keçiboynuzu ise baklagiller familyasına ait olan ve Akdeniz iklimine sahip bölgelerde yetişen bir bitki çeşididir. Ülkemizde de Akdeniz ve Ege Bölgesinde yetişebilmekte olan bu bitki çalı ya da ağaç formunda rastlanmaktadır.

Epimedyum, Polen ve Bitkilerin Temini

Keşişkülahı olarak da bilinen Epimedyum kadıntuzluğugiller familyasının Epimedium cinsinde yer alan 60’tan fazla tür içeren otsu bitkilerin genel adıdır. Asya ve Avrupa’ya kadar yayılmış olan bu bitki zorlu iklim koşullarına dayanıklıdır. Polen ise çiçek tozu olarak nitelendirilebilir. Bitkinin erkek gametini dişi gamete taşıyan yapıya denmektedir. Polen de çeşitli amaçlarla tüketilebilmektedir. Bizler de sayılan bütün ürünlerin kaliteli bir şekilde temin edilmesini sağlıyoruz. Ginseng, çakşır otu karışımlı macun ve diğer bütün bitkiler Yeşil Naturel’de uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Ekstrakt üretimiyle bitkinin etken maddesini bitkiden ayırıyor ve macunun içine dahil ederek, bitkinin özünü içeren kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu, Epimedyum ve Polen.

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Ginseng, Çakşır Otu, Çoban Çökerten, Keçiboynuzu, Epimedyum ve Polen.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi