KURU CİLT KREMİ - YEŞİL NATUREL

  • 50,00₺

Kuru Cilt KremiHer cilt tipinin farklı özellikleri vardır. Dolayısıyla kullanılan ürünlerinde nitelikleri ile içerisindeki maddelerde değişiklik göstermektedir. Özellikle kuru cilde sahip olan kişilerin bakım yaparken dikkat etmesi gereken noktalar biraz daha fazladır. Çünkü cilt nemini kısa bir süre için kaybetmektedir. Nemini koruyabilmesi içinde ihtiyaç duyulan nemin karşılanması gerekmektedir...

Kuru Cilt Kremi

Her cilt tipinin farklı özellikleri vardır. Dolayısıyla kullanılan ürünlerinde nitelikleri ile içerisindeki maddelerde değişiklik göstermektedir. Özellikle kuru cilde sahip olan kişilerin bakım yaparken dikkat etmesi gereken noktalar biraz daha fazladır. Çünkü cilt nemini kısa bir süre için kaybetmektedir. Nemini koruyabilmesi içinde ihtiyaç duyulan nemin karşılanması gerekmektedir. Eğer karşılanamaz ise kurumakta ve dökülmeye başlamaktadır. Tam bu noktada en iyi yardımcı kuru cilt kremi olmaktadır. Özel formülasyonu ve uluslararası sağlık standartlarına uygun şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. Kuru cilt problemi yaşayan herkesin istedikleri cilde sahip olabilmeleri için kuru cilt kremi ürünü geliştirilmiştir. Çok sayıda bileşen incelendikten sonra yabani iğde ile propolis kullanılmasına karar verilmiştir. Arıların kovanlarını koruyabilmesi için üretilen mucizevi bir maddedir. İçerisinde çok sayıda faydalı bileşenlerde bulunmaktadır.

Yabani iğde üzerinde iğnelerin bulunduğu bir araçtır. Boyu yaklaşık 10 cm civarında olmaktadır Rengi en başta parlak gümüşken iken sonra paslanmış gibi kahverengiye dönmektedir. Sarı renkli bir meyvesi vardır. Tadı ise mayhoştur. Uçucu yağlar bakımından zengin olmakla birlikte vitamin ve flavonoidler de içermektedir. Mevsiminde toplanarak farklı yöntemler ile içerisindeki bileşenler alınmaktadır. Bu bileşenlerin dışında cildin beslenmesi için E vitamini ile hyaluronik asitte bulunmaktadır. Kantarondan özel yöntemler ile elde edilen yağ ile gliserinde içermektedir. Cildinizin nem seviyesini koruyacak bütün özellikler kreme doğal ürünlerden alınarak eklenmektedir. Bileşimi dışında başka maddeler içermemektedir. Cilt dostu bir üründür.

İÇİNDEKİLER:

Yabani İğde, Hyaluronik Asit, E Vitamini, Propolis, Kantaron Yağı, Gliserin.

KULLANIMI:

Herkesin yaşadığı problemler farklı olabilmektedir. Gün içerisinde iki kere kullanmak yeterlidir. Ancak kullanım şekli çok önemlidir. Kuru cilt kremi alındıktan sonra masaj yaparak cildin emilmesi sağlanmalıdır. Böylelikle daha kısa bir süre içerisinde nüfuz edecektir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Yabani İğde, Hyaluronik Asit, E Vitamini, Propolis, Kantaron Yağı, Gliserin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi