KUDRET NARI, ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARI 200 GR - YEŞİL NATUREL

  • 35,00₺

Kudret Narı, Zeytinyağlı Kudret Narı 200 GrAnavatanı Asya ve Afrika olan kudret narı diğer bitkilerden daha farklıdır. Haziran ayında ilk çiçeğini açar ve büyümesi sonbaharın sonuna kadar devam eder. Ekim veya Kasım aylarında hasat edilir. Yeşil renkli kabuğu sarıya dönüşür. Olgunlaştığı bu şekilde anlaşılır. Ancak nar dendiğinde akla ilk gelen tatlı olması iken kudret narının tadı acıdır.&nb..

Kudret Narı, Zeytinyağlı Kudret Narı 200 Gr

Anavatanı Asya ve Afrika olan kudret narı diğer bitkilerden daha farklıdır. Haziran ayında ilk çiçeğini açar ve büyümesi sonbaharın sonuna kadar devam eder. Ekim veya Kasım aylarında hasat edilir. Yeşil renkli kabuğu sarıya dönüşür. Olgunlaştığı bu şekilde anlaşılır. Ancak nar dendiğinde akla ilk gelen tatlı olması iken kudret narının tadı acıdır. Büyük bir sarı kabuğun içerisinde kırmızı renkli fasulye büyüklüğünde narlar korunmaktadır. Uzak Doğu mutfağında çok önemli bir yere sahiptir. Özel bir maddeden kaynaklı acı tadı uzaklaştırıldıktan sonra kullanılmaktadır. Bitkisel takviye ediciler içerisinde de önemli bir yere sahiptir. İçerdiği çok sayıda bileşen ile de dikkatleri çekmektedir. Hijyenik olarak sağlık standartlarına uygun şekilde üretilerek 200 gram olacak şekilde cam kavanozlara konulmaktadır.

Mevsiminde taze olarak kudret narı için ilk işlem acı tadının kaybolmasıdır. Sonrasında ise bu öz suyu ayrılarak içerisinde doğal zeytinyağı eklenmektedir. Zeytinyağlı kudret narı karışımı bir süre bu şekilde beklenmektedir. Böylelikle bütün bileşenler birbirleri ile tamamen karışarak mükemmel bir aroma kazanmış olacaktır. İlgili testler yapıldıktan sonra da sizlere sunulmaya hazır hale gelmektedir. İçerisine hiçbir şekilde katkı maddesi eklenmemektedir. Ayrıca üretim sürecinde de modern ekipmanlar kullanılarak içerisindeki bileşenlerinde kaybolmasının da önüne geçilmiştir. En ideal saklama koşullarında da korunmaktadır. Üretim sürecinde de kimyasal maddeler kullanılmamakla birlikte kimyasal işlemlerde yapılmamaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Kudret Narı. 200 gr bitkisel ürün olup bunun 1/3 kısmı kudret narıdır.

KULLANIMI:

Uluslararası kalite standartlarında üretilen ürünün üçte biri kadar kudret narı bulunmaktadır.  Kudret narıyla birlikte karıştırılan zeytinyağı bir lapa haline gelmektedir. Doğal ve bitkisel bir üründür. Gün içerisinde iki defa aç karna tüketilmesi önerilmektedir. Kullanmadan önce bir alerjinizin olup olmadığını öğrenilmesi daha iyi olacaktır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Kudret Narı. 200 gr bitkisel ürün olup bunun 1/3 kısmı kudret narıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi