KIŞ ÇAYI, ATOM ÇAYI 60 GR - YEŞİL NATUREL

  • 40,00₺

Kış Çayı, Atom Çayı 60 GrMevsim geçişleri ve soğuk havalar sebebi ile pek çok kişi, soğuk havaların vazgeçilmez ürünlerinden biri ise kış çayı arayışına girmektedir. İçerisinde pek çok kurutulmuş bitkinin ve baharatın bulunduğu bu ürünün bir diğer adlandırılışı ise atom çayı şeklindedir. Bu ürünün içerisinde mevsiminde toplanıp kurutulmuş olan pek çok bitki çayları ve baharat yer almaktadır. Bu bi..

Etiketler: KIŞ ÇAYI

Kış Çayı, Atom Çayı 60 Gr

Mevsim geçişleri ve soğuk havalar sebebi ile pek çok kişi, soğuk havaların vazgeçilmez ürünlerinden biri ise kış çayı arayışına girmektedir. İçerisinde pek çok kurutulmuş bitkinin ve baharatın bulunduğu bu ürünün bir diğer adlandırılışı ise atom çayı şeklindedir. Bu ürünün içerisinde mevsiminde toplanıp kurutulmuş olan pek çok bitki çayları ve baharat yer almaktadır. Bu bitki ve baharatların belirli oranlarda harmanlanması sonucu da bu ürün elde edilmektedir. Bu aşamalardan geçerek paketlenmiş olan ürünler pek çok yerden temin edilebilir. Ancak hem alınan ürünlerin kalitesi hem de çalışma prensibi açısından Yeşil Naturel firması bir adım öne çıkmaktadır. 

İÇİNDEKİLER:

Kış Çayı

KULLANIMI:

Bir bardağa bir tatlı kaşığı ölçüsü esas alınarak istenilen miktarda kış çayı demlenmesi mümkündür. Demlemek için yapılacak olan ilk şey suyun kaynatılmasıdır. Su kaynadıktan sonra ürün ilave edilecek ve 5-10 dakika bekletilecektir. Bu sürenin sonunda tüketilebilir. Ayrıca kis çayı içerisine birkaç damla limon veya bal eklenmesi de lezzeti arttıracaktır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi