KEÇİBOYNUZU ÖZÜ, HARNUP ÖZÜ PEKMEZİ 680 GR - YEŞİL NATUREL

  • 80,00₺

Keçiboynuzu Özü, Harnup Özü Pekmezi 680 GrKeçiboynuzu özü, baklagiller familyasına ait olan keçiboynuzundan yapılmaktadır. Özün elde edilmesi için toplanan keçiboynuzları özel aşamalardan geçirilir. Gerekli aşamalardan geçen keçiboynuzundan sıvı elde edilir. Bu sıvı, keçiboynuzunun özüdür. Keçiboynuzu aynı zamanda harnup olarak da bilinmektedir. Harnup özü elde edilirken yine aynı işleml..

Keçiboynuzu Özü, Harnup Özü Pekmezi 680 Gr

Keçiboynuzu özü, baklagiller familyasına ait olan keçiboynuzundan yapılmaktadır. Özün elde edilmesi için toplanan keçiboynuzları özel aşamalardan geçirilir. Gerekli aşamalardan geçen keçiboynuzundan sıvı elde edilir. Bu sıvı, keçiboynuzunun özüdür. Keçiboynuzu aynı zamanda harnup olarak da bilinmektedir.


 
Harnup özü elde edilirken yine aynı işlemler uygulanır. Keçiboynuzu özü, harnup özü pekmezi bitkisel destek ya da mutfaklarda kullanılmaktadır. Hünnap pekmezi için eylül aylarında olgunlaşmaya başlayan hünnap bitkisi kullanılır. Cehrigiller familyasına ait olan hünnap, aşamalardan geçirilir ve pekmez yapılır. Günlük tüketilebilir. Hünnap keçiboynuzu özü ise iki bitkinin özlerinin özel koşullarda karıştırılması ile elde edilmiştir. Hünnap keçiboynuzu özel olarak üretilmekte, sağlığa uygun şartlarda paketlenmektedir. Doğru koşullarda saklandığı sürece raf ömrünü korur. Yeşil Naturel olarak doğadan toplanan bitkileri herhangi bir kimyasal işlem uygulamadan pekmez haline getiriyoruz. Keçiboynuzu özü, harnup özü pekmezi hem vücudunuzu desteklemek isteyenlerin, hem de mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Keçiboynuzu özü, harnup özü pekmezi için bitkiler mevsiminde toplanır. Toplanan bitkiler özenle temizlenir. Keciboynuzu ozu için toplanan keçiboynuzları özel aşamalardan geçer ve keçiboynuzunun özü elde edilir. Daha sonra bu öz kullanılarak pekmez yapılır. Hünnap keçiboynuzu pekmezi için soğuk pres yöntemi kullanılmaktadır. Soğuk pres sayesinde bitkiye ısıl işlem uygulanmaz. Bu sayede bitkinin içinde bulunan vitaminler korunur. Pekmez teminini kolaylıkla ve güvenle yapmak için Yeşil Naturel’i tercih edebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Soğuk Pres Keçiboynuzu Özü (Harnup Özü)

KULLANIMI:

Pekmez mantığı ile tüketiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Soğuk Pres Keçiboynuzu Özü (Harnup Özü)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi