KEÇİBOYNUZU ÖZÜ & ANDIZ ÖZÜ PEKMEZİ 250 ML - YEŞİL NATUREL

  • 35,00₺

Keçiboynuzu Özü & Andız Özü Pekmezi 250 mlDüzenli tüketilen pekmez, vücudu desteklemek için oldukça etkilidir. Doğal yollarla elde edilen, temiz ve kaliteli pekmezler her zaman destek ürünü olarak tercih edilmiştir. Keçiboynuzu özü & andız özü pekmezi ise sağlıklı bir yaşam için günlük tüketilebilir. Pekmez, geçmişten günümüze kadar yapılmakta ve mutfaklarda yerini almaktadır. Farklı amaçl..

Keçiboynuzu Özü & Andız Özü Pekmezi 250 ml

Düzenli tüketilen pekmez, vücudu desteklemek için oldukça etkilidir. Doğal yollarla elde edilen, temiz ve kaliteli pekmezler her zaman destek ürünü olarak tercih edilmiştir. Keçiboynuzu özü & andız özü pekmezi ise sağlıklı bir yaşam için günlük tüketilebilir. Pekmez, geçmişten günümüze kadar yapılmakta ve mutfaklarda yerini almaktadır. Farklı amaçlarla tüketilen pekmez düzenli ve doğru kullanılmalıdır. Pekmezin içeriğinde doğal şeker bulunduğu için fazla tüketildiği takdirde özellikle şeker hastalarını olumsuz etkileyebilmektedir. Doğal içeriğe sahip pekmezlerde bu etki düşükken hazır üretim pekmezlerde bu etki daha yüksektir. Keçiboynuzu, baklagiller familyasına aittir. Keçiboynuzu özü ise keçiboynuzunun farklı aşamalardan geçirilmesi sonrasında elde edilen sıvı halidir. Andız ise servigiller familyasına aittir. Andız, toplandıktan sonra bazı aşamalardan geçer ve herhangi bir kimyasal barındırılmadan sıvı hale getirilir. Bu sıvıya andız özü denilmektedir. Keçiboynuzu özü & andız özü pekmezi özel aşamalardan geçirilerek bir araya getirilir, güvenle tüketilebilir. Yeşil Naturel olarak Keçiboynuzu özü & andız özü pekmezi üretiminde organik ürünler kullanıyor, herhangi bir kimyasal veya katkı maddesi kullanmıyoruz. İki özü bir araya getirerek kalite standartları içerisinde hizmet veriyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Keçiboynuzu Özü

Andız Özü

KULLANIMI:

Pekmez mantığı ile tüketiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Özellik
Özellikler Keçiboynuzu Özü Andız Özü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi