KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI 50 CC - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Kayısı çekirdeği, insan vücuduna sağladığı faydalar sayesinde yağ olarak kullanılabiliyor. Kayısı, 2 metre ile 10 metre arasında yüksekliğe sahip olan bir meyve ağacıdır. Dünya üzerinde pek çok bölgede yetiştirilse de daha çok Akdeniz bölgesinde ve Akdeniz bölgesine yakın olan yerlerde yetiştirilmektedir. Beyaz ve pembe renkte çiçek açan ağacın meyvesi birçok şekilde değerlendirilir. Meyvenin için..

Etiketler: KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI 50 CC - YEŞİL NATUREL

Kayısı çekirdeği, insan vücuduna sağladığı faydalar sayesinde yağ olarak kullanılabiliyor. Kayısı, 2 metre ile 10 metre arasında yüksekliğe sahip olan bir meyve ağacıdır. Dünya üzerinde pek çok bölgede yetiştirilse de daha çok Akdeniz bölgesinde ve Akdeniz bölgesine yakın olan yerlerde yetiştirilmektedir. Beyaz ve pembe renkte çiçek açan ağacın meyvesi birçok şekilde değerlendirilir. Meyvenin içinde bulunan çekirdek ise sağladığı faydalar nedeniyle farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kayısı çekirdeğinin değerlendirilmesi için çekirdeğin yağı çıkarılır. Kayısı çekirdeği yağı özel koşullarda üretilmektedir. Kayısı çekirdeği yağı için öncelikle olgunlaşmış kayısılara ihtiyaç vardır. Kayısı, yaz aylarının meyvesidir. Mevsimi geldiği zaman meyve vermeye başlayan ağaçta olgunlaşan kayısılar özenle toplanır ve temizlenir. Temizlenen kayısılar çekirdeklerinden ayrılır. Kayısıların çekirdeği yağ için kullanılırken meyve ise farklı kullanımlar için ayrılmaktadır. Çekirdekten yağ elde edilirken soğuk sıkım yöntemi kullanılır. Soğuk sıkım yöntemi sayesinde kayısının içindeki vitaminler korunmuş olur. Aynı zamanda soğuk sıkım yönteminde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz.

İÇİNDEKİLER:

Kayısı Çekirdeği Yağı

KULLANIMI:

Haricen masaj yapmak suretiyle cilde uygulayınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi