KATRAN SABUNU - YEŞİL NATUREL

  • 15,00₺

Katran SabunuÇok uzun yıllardır katran sabunu kullanılmaktadır. Anadolu’da çeşitli amaçlar ile uzun kullanıldığı bilinmektedir. Ardıç ağacından yapılmaktadır. Adının hikayesi de buradan gelmektedir. Ardıç ağacının içerisinde katran yağı adı verilen bileşenler vardır. İlk ekildiği andan büyüdüğü bütün süre boyunca doğal bir şekilde meydana gelmektedir. Özel yöntemler kullanılarak yağ elde edilerek ..

Katran Sabunu

Çok uzun yıllardır katran sabunu kullanılmaktadır. Anadolu’da çeşitli amaçlar ile uzun kullanıldığı bilinmektedir. Ardıç ağacından yapılmaktadır. Adının hikayesi de buradan gelmektedir. Ardıç ağacının içerisinde katran yağı adı verilen bileşenler vardır. İlk ekildiği andan büyüdüğü bütün süre boyunca doğal bir şekilde meydana gelmektedir. Özel yöntemler kullanılarak yağ elde edilerek sabun üretiminde kullanılmaktadır. Sabunlaşma reaksiyonu önemli bir reaksiyondur. Ardıç katranı yağı elde edildikten sonra bir baz olan sodyum hidroksit ile karıştırılmaktadır. Belirli sıcaklık ve basınçta reaktör adı verilen bir ekipman içerisinde elde edilmemektedir.

Katran sabunu içerisinde üretimde kullanılan maddenin dışında başka katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ardıç katran sabunu içerisinde katkı maddesi eklenmemektedir. Bu sabunu özel kılan özelliklerden biri yağın doğal bir şekilde oluşmasıdır. Diğer bir özelliği ise uluslararası kalite standartlarına uygun olmasıdır. Gelişmiş ekipmanlar ve sistemler ile üretimi çok kolay olmayan bu sabunlar en iyi şekilde üretilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Katran Sabunu

KULLANIMI:

Kahverengi renkli katran sabunu kullanması da oldukça kolaydır. Elinizi, saçınızı yıkadıktan sonra su ile durulamanız yeterli olmaktadır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Katran Sabunu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi