KAŞ KİRPİK SERUMU, %100 DOĞAL - YEŞİL NATUREL

  • 50,00₺

Kaş & Kirpik Serumu, %100 DoğalKaş kirpik serumu genel olarak kaş ve kirpiklerin gürleşmesini sağlar. Yüz güzelliği için önemli bir unsur olan kaş ve kirpik özellikle kadınlar için daha da önemlidir. Kaş ve kirpiklerini şeklen değiştirmek isteyenler için sık sık tercih edilmektedir. Bu serumlar içinde bazı besleyici maddeler barındırır. Düzenli ve doğru şekilde uygulandığında faydası gözle gör..

Kaş & Kirpik Serumu, %100 Doğal

Kaş kirpik serumu genel olarak kaş ve kirpiklerin gürleşmesini sağlar. Yüz güzelliği için önemli bir unsur olan kaş ve kirpik özellikle kadınlar için daha da önemlidir. Kaş ve kirpiklerini şeklen değiştirmek isteyenler için sık sık tercih edilmektedir. Bu serumlar içinde bazı besleyici maddeler barındırır. Düzenli ve doğru şekilde uygulandığında faydası gözle görülür şekildedir. Ürünümüz kaş kirpik bakımı için bitkisel bir çözümdür. İçindeki besleyici vitaminler ile kaş ve kirpiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Özellikle kirpiklerinin zayıf ve güçsüz olduğunu düşünenler tarafından tercih edilmektedir.

Vücutta meydana gelen sağlık problemleri genellikle vücudun dışı görünüşüne yansıyan yan etkilere sahiptir. Troid bezi problemi yaşayan kişilerde saç ve kirpik dökülmesi meydana gelebilmektedir. Bunun dışında alerjik durumlar ve göz ile ilgili durumlar da kirpiğin dökülmesine eden olabilmektedir. Bu tür problemler yaşayan bireyler kirpik serumu kullanmaya yönelmektedir. Kaş serumu da benzer amaçlarla kullanılmaktadır. Kaş ve kirpik serumu bu sorunları çözmek için kullanılan ürünlerdir. Firma sizler için %100 doğal serumlar üretmektedir. Bu ürün firma tarafından müşterilerinin istifadesine sunulmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Ceviz yağı, Badem yağı, Hint yağı, Çörek otu yağı, Menengiç yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Sarı kantaron yağı, A, D, E, K ve B vitaminleri

KULLANIMI:

Ürünün fırçası ile temiz ve kuru kaş ve kirpik diplerine hafif hafif hareketlerle sürünüz. Kaş ve kirpiklerinizin sağlıklı bir görünüm kazanabilmesi için düzenli olarak her gün bir kere kullanmanızı gerekmektedir. İlaç değildir, bitkisel kozmetik bir üründür. Kaş ve kirpik serumu cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Anlatılanlar genel kullanım içindir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Ceviz yağı, Badem yağı, Hint yağı, Çörek otu yağı, Menengiç yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Sarı kantaron yağı, A, D, E, K ve B vitaminleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi