KARADUT SİRKESİ 500 ML - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Karadut Sirkesi 500 mlSirke yemeklerde, turşularda ve temizlikte olmak üzere çeşitli amaçlar ile kullanılmaktadır. Pek çok kişi elma ile üzümden yapıldığından düşünmektedir. Ancak farklı farklı meyvelerden de üretilebilmektedir. Bu meyvelerden biri ise karaduttur. Anavatanı Çin olan bu karadut hem sıcak hem de ılıman iklimlerde yetişebilmektedir. Çok güzel bir rengi ve kokusu vardır. Kış mevsimi g..

Karadut Sirkesi 500 ml

Sirke yemeklerde, turşularda ve temizlikte olmak üzere çeşitli amaçlar ile kullanılmaktadır. Pek çok kişi elma ile üzümden yapıldığından düşünmektedir. Ancak farklı farklı meyvelerden de üretilebilmektedir. Bu meyvelerden biri ise karaduttur. Anavatanı Çin olan bu karadut hem sıcak hem de ılıman iklimlerde yetişebilmektedir. Çok güzel bir rengi ve kokusu vardır. Kış mevsimi geldiğinde karadut ağacı yaprakları dökmektedir ve ilkbaharın ortasında ise olgunlaşmaktadır. Minerali vitamin, flavonoidler ve demir bakımından çok zengin bir bitkidir. Karadut sirkesi ile mevsiminde toplanan karadutlardan doğal yöntemler kullanılarak üretilmektedir.

Fermantasyon yöntemi ile karadut sirkesi kaliteli ve güvenilir bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır. Sağlık koşullarına ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde de bütün üretim hattı tasarlanmıştır. Sirke haline gelmesi uzun bir süre almaktadır. Ancak içerisinde bulunan bütün bileşenler en iyi şekilde alınmaktadır. Hiçbir şekilde kimyasal madde kullanılmamaktadır. Katkı maddesi ile koruyucu madde içermemektedir. Sıcaklıktan fermantasyon süresine kadar bütün noktalar kontrol edilmektedir. Şişelere konulacak en uygun hale gelene kadar titiz bir şekilde çalışılmaktadır. Fermantasyon tamamlandıktan sonra 500 ml’lik şişelere konularak sizlere sunulmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Karadut Sirkesi

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi