KARADUT ŞURUBU 50 ML - YEŞİL NATUREL

  • 40,00₺

Karadut Şurubu 50 mlKaradut konsantresi, zerdeçal ve kantaron özü içermektedir. Ağaçta yetişen bir meyve olan karadut koyu renklidir ve hoş bir lezzete sahiptir. Görünüş olarak da çok güzel olmasının yanında ağacı yılda bir kere meyve vermektedir ve mayıs ayında olgunlaşmaktadır. Yıl içerisinde bahar mevsiminde tüketilebilen karadut farklı bir formu ile yıl içerisinde tüketilebilmektedir. İçerdiği..

Karadut Şurubu 50 ml

Karadut konsantresi, zerdeçal ve kantaron özü içermektedir. Ağaçta yetişen bir meyve olan karadut koyu renklidir ve hoş bir lezzete sahiptir. Görünüş olarak da çok güzel olmasının yanında ağacı yılda bir kere meyve vermektedir ve mayıs ayında olgunlaşmaktadır.

Yıl içerisinde bahar mevsiminde tüketilebilen karadut farklı bir formu ile yıl içerisinde tüketilebilmektedir. İçerdiği bileşenler hem verimli hem de doğal bir yöntem ile karadut şurubu içerisine alınmaktadır. Asya ve Afrika başta olmak üzere ülkemizde de yetişmektedir. Sıcak iklimlerde kolay bir şekilde büyümektedir. Karadut özü içerisinde C ile K vitaminleri bulunmaktadır. Ayrıca flavonoidler bakımından çok zengin bir bitki olarak dikkat çekmektedir. Kimyasal madde kullanılmadan karadut suyu elde edilmektedir. Sonrasında ise içerisinde farklı bitkilerde uygun oranlarda eklenmektedir.

Sarı renkli bir baharat olan zerdeçal ile sarı renkli çiçeklere sahip olan sarı kantaron şurubun içerisinde özütler halinde yer almaktadır. Uluslararası kalite standartlarında ve koruyucu ile katkı maddeleri kullanılmadan karadut şurubu üretilerek sizlere sunulmaktadır.  Kantaron içerisinde yer alan bileşenlerde düşünüldüğü zaman içerik olan çok zengin bir bitkisel bir ürün ortaya çıkmaktadır. Şurup denmesine karşın kesinlikle ilaç değildir. İçerdiği bileşenler bakımından karadut şurubu çok yoğundur. 

İÇİNDEKİLER:

Karadut Konsantresi, Zerdeçal ve Kantaron Özütü

KULLANIMI:

5 ile 10 damla kadar şurubu yarım çay bardağından biraz daha az bir su ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Başka bir seçenek ise günde bir defa bir çay kaşığı karadut şurubunu içebilirsiniz. Ancak tüketmeden önce alerjiniz olup olmadığını öğrenmelisiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Karadut Konsantresi, Zerdeçal ve Kantaron Özütü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi