KARABAŞ OTU SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 60,00₺

Karabaş Otu Suyu 1 LtKarabaş otu lavanta bitki ailesindendir. Bu bitki antibakteriyel ve antioksidan özelliklere sahiptir. Eski zamanlardan beri farklı şekillerde ve yöntemler denenerek kullanılmıştır. Yetişme alanları genellikle Akdeniz ülkeleridir. Yalancı lavanta, gargan ya da keşiş otu isimleriyle de bilinir. Günlük olarak çayı yapılarak tüketilebilir. Karabaş otu suyu..

Etiketler: KARABAŞ OTU SUYU

Karabaş Otu Suyu 1 Lt

Karabaş otu lavanta bitki ailesindendir. Bu bitki antibakteriyel ve antioksidan özelliklere sahiptir. Eski zamanlardan beri farklı şekillerde ve yöntemler denenerek kullanılmıştır. Yetişme alanları genellikle Akdeniz ülkeleridir. Yalancı lavanta, gargan ya da keşiş otu isimleriyle de bilinir. Günlük olarak çayı yapılarak tüketilebilir. Karabaş otu suyu kullanım şekillerinden biridir. Üretim aşamasında özel damıtma yöntemlerini kullanarak bitkinin özünü koruyarak çıkarmaktadır. Kalitesi ve güvenilirliği bir arada müşterisine sunmaktadır. Üretimin her aşamasında hijyenik ve steril bir şekilde hareket edilerek bitkinin öz suyu elde edilmektedir. Müşteri memnuniyetin ön planda tutan firma ürün kalitesinden taviz vermeden üretimi gerçekleştirmektedir. En son haliyle de ürünler müşterilerin istifadesine sunulmaktadır.

Karabaş otu suyu güçlü bir damar açıcı olduğundan kullanım sırasında dikkat edilmelidir. Önerilen kullanım şeklinin dışına çıkıldığında zararlı olabilir. Karabaş suyu ile ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Firma olarak şifalı bir bitkiyi daha minarel ve vitaminlerini koruyarak üretmekte ve sizlerin istifadesine sunmaktadır. Doğal yaşamdan sizler için bitkilerin özünü çıkararak doğal ürünler sunmaktadır. Ürünlere ulaşmak için sipariş vermeniz yeterlidir. Sipariş verdikten sonra hızlıca sizlere teslim edilmektedir. Temin ettiğiniz ürünün kalitesini kullandıkça fark edeceksiniz. 

İÇİNDEKİLER:

Karabaş Suyu

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi