KANTARON KREMİ, SARI KANTARON KREMİ 100 ML - YEŞİL NATUREL

  • 50,00₺

Kantaron Kremi, Sarı Kantaron Kremi 100 mlKantaron kremi de kantaron yağı kullanılarak elde edilen bir üründür. Vücut için kantaron yağı özlü masaj kremi tercih edilmektedir. Kantaron yağı özlü masaj kremi cilde sürüldüğünde en hızlı etkiyi gösteren bitkisel ürünler arasındadır. Bu özelliğinden dolayı da kozmetik sektöründe yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik alanında çokça tercih edile..

Kantaron Kremi, Sarı Kantaron Kremi 100 ml

Kantaron kremi de kantaron yağı kullanılarak elde edilen bir üründür. Vücut için kantaron yağı özlü masaj kremi tercih edilmektedir. Kantaron yağı özlü masaj kremi cilde sürüldüğünde en hızlı etkiyi gösteren bitkisel ürünler arasındadır. Bu özelliğinden dolayı da kozmetik sektöründe yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kozmetik alanında çokça tercih edilen bu ürünü kantaronun özünden bir şey kaybettirmeden hijyenik ve steril koşullarda üretilmektedir. Firma sizler için bu ürün en doğal haliyle işleyerek istifadenize sunmaktadır. Kantaron Yağı Özlü Masaj Kremi güçlü nemlendirici içermektedir. 

Sarı kantaron kremi cilt bakım açısından etkili ve iyi bir tercihtir. Formüle edilmiş ve farklı bileşenlerle bir araya getirilerek üretildiği için kantaron özlü krem kullanmak en isabetli tercih olacaktır. Firma sizlere bu ürünleri kantaronun özünü ve etkisini koruyarak çıkardığı kantaron yağından yararlanarak hazırlamaktadır. Ürün kalitesini ön plana çıkaran bir anlayışla kantaronun özüne dokunmadan üretim aşamasında kullanmakta ve sizlerin istifadesine sunmaktadır. Bu etkili bitkisel özlü üründen en iyi istifade etmenin şeklini bilen bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir.

İÇİNDEKİLER:

Kantaron Yağı Özlü Krem

KULLANIMI:

İstenilen bölgeye ince bir tabaka olarak sürülerek dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Kantaron Yağı Özlü Krem

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi