İSVEÇ ŞURUBU BİTKİLERİ KARIŞIMI 60 GR - YEŞİL NATUREL

  • 25,00₺

İsveç Şurubu Bitkileri Karışımı 60 grİsveç şurubunu kendiniz yapabilmeniz için gerekli bitki karışımlarından - isveç şurubu bitkileri - oluşmaktadır. İksiri yapabilmeniz için gerekli talimat karışımın bulunduğu paketin üzerinde bulunmaktadır. 17. yüzyılda ilk kez bulunduğu düşünülen İsveç şurubu o yıllarda İsveç’te yaşayan bir doktor tarafından bulunduğu düşünülmektedir. Hayatını ka..

Etiketler: İSVEÇ ŞURUBU

İsveç Şurubu Bitkileri Karışımı 60 gr

İsveç şurubunu kendiniz yapabilmeniz için gerekli bitki karışımlarından - isveç şurubu bitkileri - oluşmaktadır. İksiri yapabilmeniz için gerekli talimat karışımın bulunduğu paketin üzerinde bulunmaktadır. 17. yüzyılda ilk kez bulunduğu düşünülen İsveç şurubu o yıllarda İsveç’te yaşayan bir doktor tarafından bulunduğu düşünülmektedir. Hayatını kaybettikten sonra ise evinde bulunmuştur. Adı da buradan gelmektedir. İçerisinde çok sayıda bitki bulunduğu için İsveç iksiri olarak da adlandırılmaktadır. Her bitkinden farklı bir bileşenin bir araya gelmesi ile meydana gelmektedir. İsveç şurubu bitkileri içerisinde barut ağacı kabuğu, akdiken ve meyan kökü başta olmak üzere zengin bir karışımdır.

İsveç şurubu bitkileri içerisinde acı bir kahve olarak bilinen mirra, vitamin bakımından çok zengin olan ekinezya, bir baharat olan cedvar ile centaniye kökü de bulunmaktadır. Kışın en çok yenen yemeklerden biri olan enginar hem mineral hem de vitamin bakımından çok zengin bir bitkidir. Şurubun içerisindeki bitkilerden de biridir. Hindistan cevizinden elde edilen besbase, farklı renklerde açan ve Asya ile Afrika kıtalarında yetişen Sinameki yaprağı ve lavantaya çok benzeyen mor renkli bir bitki olan Katabaş otu da içermektedir. Enginar gibi yemeklerde de kullanılan kakule zencefilgiller ailesinin bir üyesidir. İsveç şurubunda bu ailenin farklı üyeleri olan zencefil ile havlıcanda bulunmaktadır. Hint mutfağında önemli bir yere sahip olan havlıcan çok tercih edilmektedir.  Bitki karışımının içerisinde yer alan baharatlar ise hoş kokusu ile tarçın ile sarı rengi ile dikkat çeken safran ile zerdeçalda yer almaktadır. Kudret helvası ile kantaron çiçeği de karışımda bulunan bitkilerdendir.  Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip bu bitkiler mevsiminde toplanarak en uygun oranlarda bitki karışımı hazırlanmaktadır. Bir paket içerisinde 60 gram bulunmaktadır.

İsveç Şurubu Bitkileri İçeriği:

İsveç Şurubu İçindekiler - Barut Ağacı Kabuğu, Akdiken, Meyan Kökü, Mirra, Ekinezya, Cedvar, Centaniye Kökü, Enginar, Besbase, Sinameki Yaprağı, Tarçın, Karabaş Otu, Kakule, Safran, Kantaron Çiçeği, Zencefil, Zerdeçal, Havlıcan, Kudret Helvası.


İsveç Şurubunu 250 ml ve 150 ml hazır olarak da alabilirsiniz.

KULLANIMI:

Haricen masaj yapmak suretiyle cilde uygulayınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi