ISIRGAN OTU SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Isırgan Otu Suyu 1 Lt Isırgan otu doğanın bizlere sunduğu doğal destek ürünlerin biridir. Doğada kendiliğinden yetişen ısırgan otu temas edildiği anda ciltte kaşıntı ve kızarıklık meydana getiren bir bitkidir. Bu özelliği kendisini haşerelerden korumasını sağlar. Isırgan otunun pek çok faydası vardır. Antioksidanlar içerir ve vitamin bakımından zengindir. Farklı şekillerde tüke..

Etiketler: ISIRGAN OTU SUYU

Isırgan Otu Suyu 1 Lt 

Isırgan otu doğanın bizlere sunduğu doğal destek ürünlerin biridir. Doğada kendiliğinden yetişen ısırgan otu temas edildiği anda ciltte kaşıntı ve kızarıklık meydana getiren bir bitkidir. Bu özelliği kendisini haşerelerden korumasını sağlar. Isırgan otunun pek çok faydası vardır. Antioksidanlar içerir ve vitamin bakımından zengindir. Farklı şekillerde tüketilir. Isırgan otu suyu kullanım şekillerinden biridir. Bu şekilde kullanım amacına göre uygulanma biçimi vardır. Isırgan suyunun faydaları açısından kullanımı geleneksel tedavilerde çok eski tarihlere dayanır. Isırgan otunun tohumları içerdiği yağ sebebiyle oldukça değerlidir ve pek çok faydası vardır. Bunlardan yararlanmak için ısırgan otu suyu kullanmanız tavsiye edilir. Bu şekilde kullanımı içindeki değerlerin korunmasına ve tam fayda görülmesine yardımcı olacaktır. Firma olarak özel damıtma yöntemleri kullanılarak özünü hiç bozmadan bitkinin öz suyunu elde etmektedir. Krem ve şampuan yapımında yaygın şekilde kullanılır. Isırgan otu suyu faydaları açısından çokça tercih edilen bir ürün olmakla birlikte ürün kalitesine dikkat etmek gerekmektedir. Firma kalite ve güvenilirliği bir arada sizlere sunarak bu ürünü sizlere ulaştırmaktadır. 

En hijyenik ve steril koşullarda bitkinin özünü koruyarak ısırgan suyu çıkarmakta ve sizlerin istifadesine sunmaktadır. Ürün kalitesini ilke edinmiş bir firma olarak ürettiği ürünlerin her aşamasında uygulamaktadır.  Kullanım açısından da kolaylık sağlayacaktır.  Talep ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde etkili çözümler sunan bu ürünün içinde barındırdığı değerleri kaybetmeden üretimini gerçekleştirerek istifadenize sunulmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Isırgan Suyu

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi