İMMUMAX EKSTRAKT 50 ML - YEŞİL NATUREL

  • 75,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks10
  • Stok Durumu: 1000

Türkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere Propolis, Sarımsak, Ekinezya, Zencefil, Kekik, Cistus, Karabiber bitkilerinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu şekilde etken maddenin kana karışması ve etki etmesi daha kolay olacaktır. ÜSTELİK IMMUMAX ALA..

Etiketler: İMMUMAX

Türkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere Propolis, Sarımsak, Ekinezya, Zencefil, Kekik, Cistus, Karabiber bitkilerinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu şekilde etken maddenin kana karışması ve etki etmesi daha kolay olacaktır. ÜSTELİK IMMUMAX ALANA 50 GR SUMAK YAPRAĞI HEDİYE!

Yoğun bir şekilde hayatta beslenmek çok önemlidir. Her bitkinin içerisinde farklı bir vitamin, mineral ve önemli maddeler bulunmaktadır. Ekstraksiyon adı verilen bir yöntem ile besinin içerisinden alınmaktadır. Sonrasında da tüketilebilecek formlara dönüştürülebilmektedir. Bu gıdalara ise takviye edici gıdalar denmektedir. İçerisinde propolis başta olmak üzere çeşitli bileşenlerden oluşan immumax ekstrakt özel yöntemler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bütün bileşenler mevsiminde toplanarak en uygun koşullarda elde ekstraktları edilmektedir. Arılar hem ekolojik sistem hem de sağlıklı beslenme için en faydalı hayvanlardan bir tanesidir. Çiçeklerden aldıkları besinler ile kovanlarında bal yapmaktadırlar ve kovan ise çok özel bir madde ile korunmaktadır. Bu maddenin adı propolistir. Arılar tarafından üretilmesi de dikkat çeken bir noktadır. Reçineye benzeyen bir yapısı vardır. İçerisinde C, E ve B vitaminleri içermektedir. Ayrıca flavonoidler bakımından da çok zengindir. Katı halde olmasına karşın birtakım işlemlerden geçerek sıvı propolis formuna dönüşmektedir. Arıların dünyaya kazandırdığı mucizevi bir maddedir.

İmmumax Ekstrakt İçerisinde Neler İçermektedir?

Immumax ekstrakt içerisinde beş farklı bitkiden elde edilen ekstraktlarda yer almaktadır. Bunlardan biri ise sarımsak olmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasına yetişen bir sebzedir ve yemeklerde de çok sık tercih edilmektedir. Bütün çevre koşullarına çok hızlı bir şekilde uyum sağladığı için yetiştirilmesi biraz daha kolay olmaktadır. Papatyagiller ailesinin bir üyesi olan ekinazya immumax ekstraktın içerisinde bulunan bitkilerdendir. Yıl içerisinde iki defa hasat yapılan bir bitkidir. Vitamin bakımından ise A,D ve B2 içermektedir. Kokusu, rengi ve tadı ile kekik baharatlar içerisinde en çok tercih edilenlerden biridir. Yazın başlaması ve sonbaharın ortasına kadar hasat yapılabilmektedir. Bu bitkilerin dışında ekstraktın içerisinde zencefil bitkisi de yer almaktadır. Anavatanı Güneydoğu Asya olan zencefilin kök kısımları çeşitli amaçlar ile kullanılmaktadır. Başka bir baharat olan karabiberde ekstrakt içerisinde bulunmaktadır.

Lalen gülü olarak bilinen cistus ekstrakt içerisinde bulunan beşinci bitkidir. Çok kısa bir çalıdır. Pembe ve beyaz olmak üzere iki farklı renklerde çiçekleri vardır. İlkbaharın sonu ile sonbaharın ortasına kadar toplanarak kurutulmuş olarak saklanmaktadır. Ekstraktın içerisindeki bileşenler bakımından çok zengin bir karışımdır. Çok önemli ve değerli etkin maddeler içermektedir. Uluslararası kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Günde üç öğün beş damla alınması önerilmektedir. Ancak aç karna alınmasına dikkat edilmelidir. Dilerseniz de meyve suyunuza katabilirsiniz. Çünkü ekstrakt karışımının tadı acıdır.

İmmumax Ekstrakt Nasıl Üretilmektedir?

Her bir işlem içerisindeki bütün bileşenleri kaybetmeden en yüksek verimde alınacak şekilde optimize edilmektedir. Immumax ekstrakt üretiminde bütün bitkiler taze ve döneminde alınarak içlerindeki özler alınmaktadır. Her bir ekstrakt ayrı ayrı elde edildikten sonra belirli oranlarda birleştirilmektedir. 12 yaş üzeri ya da yaşlı her yaş grubu rahatlıkla tüketilebilir. Sağlık açısından en uygun şekilde hazırlanırken katkı maddesi içermemektedir.

İÇİNDEKİLER:


KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi