HYALURONİC ASİT 60 MG 30 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

  • 100,00₺

Hyaluronic Asit 60 mg 30 KapsülHyaluronic asit ya da Hyalüronik asit insan vücudunda da belirli birtakım dokularda da bulunan bir asit çeşididir. Hyaluronik acid insanın kendi vücudunda da var olduğu için çeşitli işlevlere sahiptir. Genellikle vücudun gelişimi, iyileştirilmesi ve bakımı gibi konularda devreye giren hyalunorik, dokularda bulunmaktadır. Cilde esnek bir yapı verme ve sahip oluna..

Etiketler: HYALURONİC ASİT

Hyaluronic Asit 60 mg 30 Kapsül

Hyaluronic asit ya da Hyalüronik asit insan vücudunda da belirli birtakım dokularda da bulunan bir asit çeşididir. Hyaluronik acid insanın kendi vücudunda da var olduğu için çeşitli işlevlere sahiptir. Genellikle vücudun gelişimi, iyileştirilmesi ve bakımı gibi konularda devreye giren hyalunorik, dokularda bulunmaktadır. Cilde esnek bir yapı verme ve sahip olunan esnek yapıyı koruma, cildin sahip olduğu standart kaliteyi koruma ve kollajen adı verilen liflerin üretilmesini sağlayarak cilde dayanıklılık, canlılık ve esneklik kazandırma hyalüronik asidin çeşitli görevlerindendir.

Yeşil Naturel olarak hyaluronic asit üretimi gerçekleştiriyoruz. Kullanmak isteyen çoğu insanın merak ettiği hyaluronik asit fiyat konusunda da gönül rahatlatan en uygun fiyatlarla satışımızı sağlıyoruz. Çeşitli etken maddelerle birlikte cilt sağlığı için tercih edilebilmekte olan hyaluronik asidi bizlerden en kaliteli şekilde temin edebilir ve kullanmak istediğiniz amaç doğrultusunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hyalüronik asidin üretilmesi ve ortaya konması aşamasında özenli bir çalışma gerçekleştiriyor ve kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Hyaluronic Acid

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

YASAL BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi