ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI - YEŞİL NATUREL

  • 50,00₺

Hindistan cevizi yağı, tarihte bilinen ve kullanılan en eski yağlardan biridir. Hindistan cevizine uygulanan işlemler sonrasında elde edilen yağ ısıya karşı dayanıklıdır ve kolaylıkla bozulmaz. Yağ, mutfaklarda kullanıldığı gibi cilt ve saç gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bu yağ ile pek çok işlem yapılmakta, farklı lezzetler hazırlanmakta, sağlık için uygulamalar gerçekleştiril..

Etiketler: ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI - YEŞİL NATUREL

Hindistan cevizi yağı, tarihte bilinen ve kullanılan en eski yağlardan biridir. Hindistan cevizine uygulanan işlemler sonrasında elde edilen yağ ısıya karşı dayanıklıdır ve kolaylıkla bozulmaz. Yağ, mutfaklarda kullanıldığı gibi cilt ve saç gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bu yağ ile pek çok işlem yapılmakta, farklı lezzetler hazırlanmakta, sağlık için uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Hindistan cevizi, tropik iklimlerde yetişmektedir. Kahverengi sert kabuğunun içinde beyaz yenilebilir bir kısmı vardır. 

Hindistan cevizi yağı özel koşullarda üretilmelidir. Hindistan cevizinden elde edilen yağın kullanım ömrünün uzun olması, kaliteli olması ve sağlıklı olması için soğuk sıkım tekniği ile üretim yapmaktayız. Yağlarımız katkı maddesi içermemektedir. Soğuk sıkım üretimde ürünün kuru olması önemlidir. Cevizin içinde sıvı bulunmaktadır. Bu sıvı çıkarılır ve kurutulur. Daha sonra kurutulan sıvı öğütülerek pul şekline getirilir. Yağ, bu aşamaların sonunda elde edilir. Hindistan cevizi yagi sağlık için oldukça önemlidir. Soğuk sıkım ile yağ içindeki değerleri korur. Yeşil Naturel olarak Hindistan cevizi yağı fiyatı için web sitemizi takip edin. Sağlığınızı desteklemek, mutfaklarınızda kullanmak için yağı güvenle tercih edebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Hindistan Cevizi Yağı

KULLANIMI:

Haricen masaj yapmak suretiyle kullanılması tavsiye edilmektedir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.