HAYIT SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Hayıt Suyu 1 LtHayıt ağacı mineçiçeğigiller ailesine dahil olan ve uzun yıllardan beri tıbbi amaçla kullanılmakta olan bir bitki çeşididir. Genellikle çalı formuna sahip olan bu bitki türü soluk pembe, mavi ya da mor renklerine sahiptir. Ortalama boyları 1-3 metre arasında değişebilen hayıt ağacının ülkemizde de geniş yetişme alanları bulunmaktadır. Özellikle Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesind..

Etiketler: HAYIT SUYU

Hayıt Suyu 1 Lt

Hayıt ağacı mineçiçeğigiller ailesine dahil olan ve uzun yıllardan beri tıbbi amaçla kullanılmakta olan bir bitki çeşididir. Genellikle çalı formuna sahip olan bu bitki türü soluk pembe, mavi ya da mor renklerine sahiptir. Ortalama boyları 1-3 metre arasında değişebilen hayıt ağacının ülkemizde de geniş yetişme alanları bulunmaktadır. Özellikle Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hayıt ağacına sıkça rastlamak mümkün bulunmaktadır. Hayıt ağacının tıbbi anlamda kullanımı milattan öncesine kadar dayanmaktadır. Çeşitli kaynaklara göre de hayıt ağacını tıbbi anlamda kullanan ilk kişi ünlü düşünür Hipokrat’tır. Bahsedilen hayıt otu ve ağacından yararlanılarak hayıt suyu elde edilmiştir. Hayıt suyu, yukarıda bahsedilen hayıt ağacından elde edilen ve şifa anlamında milattan öncesi döneminden beri kullanılmakta olan su çeşididir. Hayıt öz suyu denilen bu su, günümüzde de bitkiden özel damıtma yöntemleri kullanılarak elde edilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

%100 Saf Hayıt Öz Suyu

Özel damıtma (distilasyon) yöntemleriyle elde edilmiş bitki öz suyudur.

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Hayıt Öz Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve yemeklerden önce günde 2 defa için.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi