FUNDA SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Funda Suyu 1 LtFunda, fundagiller familyasından Erica ya da Ericaceae olarak adlandırılan familyaya dahil olan ve 700’den fazla çeşide sahip olan bitkilerin ortak adıdır. Funda aynı zamanda süpürge çalısı veya otu gibi isimlerle de bilinmektedir. Genellikle funda türleri çalı formunda olmaktadır. Ağaç niteliğinde olanlar ise 6-7 metre aralıklarında boylara sahiptirler. Her mevsim yeşil yaprak..

Etiketler: FUNDA SUYU

Funda Suyu 1 Lt

Funda, fundagiller familyasından Erica ya da Ericaceae olarak adlandırılan familyaya dahil olan ve 700’den fazla çeşide sahip olan bitkilerin ortak adıdır. Funda aynı zamanda süpürge çalısı veya otu gibi isimlerle de bilinmektedir. Genellikle funda türleri çalı formunda olmaktadır. Ağaç niteliğinde olanlar ise 6-7 metre aralıklarında boylara sahiptirler. Her mevsim yeşil yapraklara sahip olan ve bahçe süslemesinde de tercih edilen fundaların ana vatanı Güney Afrika’dır. Aynı zamanda bu bitkiler, kelebeklerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için de önem arz etmektedir. Kelebek larvaları sadece funda ile beslenirler. Bu fundaların yapraklarından su elde edilmekte ve bu elde edilen su çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Funda suyu da burada devreye girmektedir.

Peki funda suyu nedir? Funda suyu ise özel distilasyon yöntemleriyle elde edilen funda bitkisinin öz suyuna verilen isimdir. Funda yapraklarından elde edilen funda öz suyu çay olarak da içilebilmektedir. İnsanlar funda öz suyunu çeşitli amaçlar doğrultusunda tüketebilmektedir. Funda öz suyunun çay olarak sunulan şekli Herba Ericae olarak adlandırılan forma dahil olan ağaç türlerinden gelmektedir. 

İÇİNDEKİLER:

Funda Suyu

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Funda Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve yemeklerden önce için.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi