ENGİNAR SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Enginar Suyu 1 LtEnginar, papatyagiller familyasında yer almaktadır. Bitki, dünyanın pek çok farklı bölgesinde ve ülkemizde de genel olarak Akdeniz ve Ege bölgelerinde de yetişmektedir. Bitkiden özel bir damıtma yöntemi aracılığıyla enginar suyu gibi pek çok çeşitli ürünler elde edilmektedir. Bu ürün, birçok farklı doğal ürünlerin temel yapıları arasında yer almaktadır. Ayrıca, özellikle..

Etiketler: ENGİNAR SUYU

Enginar Suyu 1 Lt

Enginar, papatyagiller familyasında yer almaktadır. Bitki, dünyanın pek çok farklı bölgesinde ve ülkemizde de genel olarak Akdeniz ve Ege bölgelerinde de yetişmektedir. Bitkiden özel bir damıtma yöntemi aracılığıyla enginar suyu gibi pek çok çeşitli ürünler elde edilmektedir. Bu ürün, birçok farklı doğal ürünlerin temel yapıları arasında yer almaktadır. Ayrıca, özellikle çeşitli doğal ürün temini yapan siteler vasıtasıyla satışa sunulmakta ve bireyler tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır. Fakat burada temel olarak kişi doktorun profesyonel düşüncelerine önem vermelidir. Ayrıca bu ve buna benzer çeşitli içecekleri de diyetisyen kontrolünde günlük olarak tüketmelidir. Enginar suyu olarak bitki, özel bir damıtma yöntemi aracılığıyla şişelenmekte veya organik ürün kutuları ile kullanıma sunulmaktadır. Enginar yaprağı suyu ismiyle de anılmakta olan organik ürün genel olarak sarı ila yeşil renkleri arasında olması ile bilinmektedir. Söz konusu bitkisel ürün, ülkemizde özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde yetişmektedir. Bilhassa bu bölgelerde oldukça büyük bir oranda tüketilmekte olan enginar, yeşil yapraklı ve gül gibi katmanlı yapısı ile öne çıkmaktadır.

Enginar bitkisi özütünün oldukça önemli bir fiziksel yöntemlerden olan damıtma işlemi sonucunda elde edilen enginar suyu, günümüzde pek çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu ürün, birçok farklı amaç için büyük sıklıkla kullanılmaktadır. Çeşitli doğal ürünlerin içerisinde kullanılmakta olan ve bu karışımların temelde etken maddesi olarak görev yapmaktadır. Enginar bitkisinin suyu; ülkemizde çeşitli doğal ürün satıcıları, aktarlar ve çeşitli eczaneler tarafından da temin edilebilmektedir. Yeşil Naturel bünyesinde de anında satış hizmetlerine ulaşabileceğiniz olan bu ürün, ülkemizde de birçok doğal ürün üreticisi tarafından temin edilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Enginar Suyu

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Enginar Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve yemeklerden önce için.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi