ENGİNAR SİRKESİ 500 ML - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

 Enginar Sirkesi 500 mlSirke, asit oranı yüksek taze ya da kuru meyvelerin mayalanma (fermantasyon) gibi işlemlerden geçmesiyle üretilen bir gıda ürünüdür. Elma, üzüm, alış gibi meyveler dışında enginar sirkesi de çokça kullanılan bir sirke türüdür. Eğer doğal yöntemlerle yapılmış, içerisine herhangi bir koruyucu, katkı maddesi ilave edilmemiş enginar sirkelerini tercih ederseniz özellik..

 Enginar Sirkesi 500 ml

Sirke, asit oranı yüksek taze ya da kuru meyvelerin mayalanma (fermantasyon) gibi işlemlerden geçmesiyle üretilen bir gıda ürünüdür. Elma, üzüm, alış gibi meyveler dışında enginar sirkesi de çokça kullanılan bir sirke türüdür. Eğer doğal yöntemlerle yapılmış, içerisine herhangi bir koruyucu, katkı maddesi ilave edilmemiş enginar sirkelerini tercih ederseniz özelliklerini çok daha iyi deneyimleyebilirsiniz. Enginar sirkesi kullanımı gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Özellikle organik enginar sirkesi fermente bir ürün olduğu için içerisinde herhangi bir katkı bulunmuyor. Tamamen doğal bakterilerden oluşuyor ve mayalanma ile meydana geliyor. Bu da içeriğinin son derece zengin olmasını, enginarın bütün özelliklerinin doğal yöntemle sirkesine geçmesini sağlıyor. Uzun süre saklanarak güvenle kullanılabiliyor.

İÇİNDEKİLER:

Enginar Sirkesi

KULLANIMI:

Enginar sirkesi pek çok şekilde kullanılabilecek bir gıda ürünüdür. Enginar sirkesi kullananlar daha çok gıda ürünü olarak kullanırlar. Dilerseniz bir bardak suyun içerisine bir yemek kaşığı sirkemizden ekleyerek aç karnına içebilirsiniz. Eğer tatlandırmak isterseniz 2 damla limon ilave edebilir ya da 1 tatlı kaşığı bal ekleyebilirsiniz. Mide rahatsızlığınız varsa aç karnına değil de yemeklerden sonra tüketebilirsiniz. Salatalarınıza, yemeklerinize, çorbalarınıza, soslarınıza ekleyerek aromasından ve tadından istifade edebilirsiniz. Benzer şekilde cilt ve saçlarınıza sulandırarak uygulayabilir, banyo sularınıza katabilirsiniz. Tonik olarak pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz. Salamura ve turşu yapımında kullanabilirsiniz.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi