EKİNEZYA SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Ekinezya SuyuEkinezya, Kirpi otu olarak da bilinmekte ve papatyagiller familyasında da yer almaktadır. Ekinezya suyu, ülkemizin çeşitli bölgelerinde yer alan ve genel olarak dünyanın da çeşitli yerlerinde yetişmektedir. Ekinezya bitkisinin çiçekleri lavanta renkli olmakla beraber orta bölgesi dikenli ve kubbemsi bir yapıdadır. Bundan dolayı mor koni çiçeği olarak da adlandırılmaktadır. Söz ko..

Etiketler: EKİNEZYA SUYU

Ekinezya Suyu

Ekinezya, Kirpi otu olarak da bilinmekte ve papatyagiller familyasında da yer almaktadır. Ekinezya suyu, ülkemizin çeşitli bölgelerinde yer alan ve genel olarak dünyanın da çeşitli yerlerinde yetişmektedir. Ekinezya bitkisinin çiçekleri lavanta renkli olmakla beraber orta bölgesi dikenli ve kubbemsi bir yapıdadır. Bundan dolayı mor koni çiçeği olarak da adlandırılmaktadır. Söz konusu bitkiden oldukça özel bir damıtma yöntemi vasıtasıyla bazı organik ürünler elde edilmektedir. Bu ürün, birçok farklı doğal ürünlerin ve doğal karışımların genel yapıları arasında yer almaktadır. Kökenlerini Kuzey Amerika bölgesinden almakta olan bitki, genel olarak günlük hayatta karşımıza çay ürünleri olarak karşımızı çıkmaktadır. Ekinezya bitkisi özütünün oldukça önemli bir yöntem olan damıtma işlemi sonucunda elde edilen Ekinezya suyu, günümüzde birçok farklı alan ve sektörlerde kullanılmaktadır. Çok eski çağlardan beri çeşitli ilaçların yapımında da kullanılan bitki, günümüzde de satışa sunulmaktadır. Özellikle genel olarak çay ürünleri şeklinde satılmakta olan Ekinezya, ülkemizde çeşitli doğal ürün satıcıları ve aktarlar tarafından da temin edilmektedir.

Ekinezya suyu olarak bilinen bu sıvı, oldukça distilasyon yöntemi aracılığıyla üretilmektedir. Bu işlem sonucunda şişelenmekte veya organik ürün karışımları içerisinde de kullanıma sunulmaktadır. Ekinezya yaprağı suyu ismiyle de bilinen bu ürün genel olarak doğal ürünler içerisinde yer almaktadır. Buna ek olarak, çeşitli doğal ürün temini yapan siteler aracılığı ile satışa sunulan ürün, kişiler tarafından da günlük yaşamda sık sık kullanılmaktadır. Burada temel esas, bu tür bitkisel ürünleri kullanırken doktoruna danışmalıdır. Ayrıca Ekinezya bitkisi gibi çeşitli bitkisel içeceklerin suyunun tüketiminin de diyetisyen kontrolünde olması büyük bir önem arz etmektedir.

İÇİNDEKİLER:

%100 Saf Ekinezya Öz Suyu

Özel damıtma (distilasyon) yöntemleriyle elde edilmiş bitki öz suyudur.

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Ekinezya Öz Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve yemeklerden önce için.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi