DOĞAL ANTİBİYOTİK (FARMACİD), DOĞALINI ALIN - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺
  • Markalar My FarmaEx
  • Ürün Kodu: Eks4
  • Stok Durumu: 1000

Doğal Antibiyotik (Farmacid) ekstrakt üründür. Propolis, zerdeçal, kolostrum ve sarımsak bitkilerinin etken maddelerinin reaktörde sıvı forma dönüştürülmesi ile elde edilmektedir. Doğal antibiyotik farmacid (Propolis, Zerdeçal, Kolostrum, Sarımsak içerir) ürünümüz bitkisel bir destektir.PopolisPropolis, arıların doğada gezerek bitki tomurcukları ve çiçeklerden topladığı reçineye benzeyen madd..

Etiketler: DOĞAL ANTİBİYOTİK

Doğal Antibiyotik (Farmacid) ekstrakt üründür. Propolis, zerdeçal, kolostrum ve sarımsak bitkilerinin etken maddelerinin reaktörde sıvı forma dönüştürülmesi ile elde edilmektedir. Doğal antibiyotik farmacid (Propolis, Zerdeçal, Kolostrum, Sarımsak içerir) ürünümüz bitkisel bir destektir.

Popolis

Propolis, arıların doğada gezerek bitki tomurcukları ve çiçeklerden topladığı reçineye benzeyen maddeleri işleyerek üretmiş olduğu bir arı ürünüdür. Arılar bu ürünü birçok sebepten dolayı üretmekte ve kullanmaktadır. Kovanlarını kendilerine zarar verecek böcek ve hayvanlardan korumak için kullanırlar. Ayrıca peteklerdeki çatlakların onarılması ve direncini artırmak için kullanırlar. Bunu kullanarak hem kovanların hijyenini sağlamaktadırlar hem de mantar hastalığın karşı korunmuş olmaktadırlar. İçeriğinde fenolik asitler, steroitler, B1, B2, C ve E vitaminleri, mineraller ve aminoasitler yer alır.

Arılar propolisi kullanarak hem kovanların hijyenini sağlamaktadırlar hem de mantar hastalığın karşı korunmuş olmaktadırlar. 

Zerdeçal ve Sarımsak 

Doğanın bizlere armağanlarında birisi olan zerdeçal eski çağlardan beri kullanılmaktadır. Aynı zamanda Hindistan safranı olarak bilinmektedir. Besin değeri olarak çok zengindir ve bol miktarda manganez minarelleri, potasyum, demir, C ve B6 vitaminlerini içermektedir. Zencefil bitkisinde olduğu gibi kök kısmının toprağa ekilmesi ile yetiştirilmektedir. Altın rengindedir güçlü aromaya sahiptir. Genellikle toz haline getirilerek baharat olarak veya kapsül olarak tüketilebilmektedir.

Sarımsak kendi soğanında yetişen ve çiçek açan bir bitkidir. Bir metreye kadar uzayabilen dik sapı bulunmaktadır. Tarih boyunca beslenmede ve sağlık alanında önemli bir rol oynamıştır. Zengin vitamin ve mineral kaynağıdır. İçeriğinde birçok kükürt bileşiği ve bir çok çeşit aminoasit, manganez ve çinko gibi mineraller bulunmaktadır. Ayrıca A vitamini, B vitamini ve bolca C vitamini de içermektedir.

Kolostrum

Yeni doğum yapmış olan bir annenin memesinden gelen sarı sulu şeklinde olan ilk süte kolostrum denmektedir. Normal emzirme dönemindeki anneden gelen sütten farklıdır. Başka bir ifade ile ağız sütü olarak ta bilinmektedir. İçeriğinde kesinlikle kan veya enfeksiyon barındırmamaktadır. Bebek dünyaya geldikten sonra yaklaşık olarak ilk 6 saat içerisinde annenin süt bezleri tarafından üretilen yoğun sarı ve kremamsı bir renkteki sıvıdır. Rengi kahverengi de olabilmektedir. Yapılan araştırmalar da kana çok yakın bir yapıda olduğu tespit edilmiştir. İçeriğinde protein ve bağışıklık sistemini güçlendiren immünoglobulin bulunmaktadır. Yeni doğan bebeklere bağışıklık sistemi oluşturmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

Propolis, Zerdeçal, Kolostrum, Sarımsak.

KULLANIMI:


KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi