DEFNE TOHUMU, ZEYTİN YAĞLI - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Zeytin Yağlı Defne TohumuDefne tohumunu daha rahat tüketebilmeniz için zeytinyağlı olarak hazırladık. Zeytin Yağlı Defne Tohumu artık yutulması daha kolay bir ürün. Defne tohumu, birçok farklı sektörde ve alanda kullanılmakta olan oldukça farklı bir bitki tohumudur. Defne bitkisinin tohumu olan bu bitkiye eski çağlardan beri büyük önem verilmektedir ve çeşitli medeniyetlerde de oldukça büyük bir y..

Etiketler: DEFNE TOHUMU

Zeytin Yağlı Defne Tohumu

Defne tohumunu daha rahat tüketebilmeniz için zeytinyağlı olarak hazırladık. Zeytin Yağlı Defne Tohumu artık yutulması daha kolay bir ürün. Defne tohumu, birçok farklı sektörde ve alanda kullanılmakta olan oldukça farklı bir bitki tohumudur. Defne bitkisinin tohumu olan bu bitkiye eski çağlardan beri büyük önem verilmektedir ve çeşitli medeniyetlerde de oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Laurus nobilis olarak Latince ismiyle canlı sınıflandırmasında yer alan defne bitkisinin, tohumunun birçok çeşitli özelliği bulunmakta ve yağı çıkarılarak günlük kullanım için bireylerin kullanımına sunulmaktadır. Defne tohumu, birçok farklı özelliği ile bitki aleminde pek çok çeşitli alanlarda da kullanılmaktadır. Ürünümüz doğrudan yutularak kullanılabilmesi için zeytinyağlı olarak sunulmaktadır.

Defne bitkisinin tohumu olarak bilinen bu ürün, günlük hayatımızda da oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Yeşil Naturel bünyesinde sunulmakta olan defne tohumu içerikli doğal ürünler, çeşitli karışımların bazı teknik işlemlere tabi tutulması sonucunda üretilmekte ve bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Firma web sitesi bünyesinde bu gibi çeşitli doğal ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Zeytin Yağlı Defne Tohumu

KULLANIMI:

Kabuğunu soyarak günde bir kez tohumu yutmanız tavsiye edilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi