CİVAN PERÇEMİ SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Civan Perçemi Suyu 1 LtCivan perçemi suyu, papatyagiller ailesinden bir bitki olan civan perçeminden elde edilir. Bitkinin Latince adı achillea’dır ve Yunan mitolojisindeki Aşil’den gelmektedir. Türlerine göre 5 ila 100 cm yüksekliğe erişebilmektedir. Yaprakları yünlü ve tüylüdür. Çiçekleri beyaz, fildişi beyazı, altın sarısı ya da soluk sarı şeklindedir. Çok yıllık otsu bir biti olup mavimtırak r..

Etiketler: CİVAN PERÇEMİ SUYU

Civan Perçemi Suyu 1 Lt

Civan perçemi suyu, papatyagiller ailesinden bir bitki olan civan perçeminden elde edilir. Bitkinin Latince adı achillea’dır ve Yunan mitolojisindeki Aşil’den gelmektedir. Türlerine göre 5 ila 100 cm yüksekliğe erişebilmektedir. Yaprakları yünlü ve tüylüdür. Çiçekleri beyaz, fildişi beyazı, altın sarısı ya da soluk sarı şeklindedir. Çok yıllık otsu bir biti olup mavimtırak renkte uçucu bir yağ taşır. Çayırlarda, tarlalarda, yol kenarlarında, tahıl tarlalarının kenarlarında rahatlıkla yetişebilir. Güneşli havalarda etrafına aromalı keskin bir koku salar. Civan perçemi Türkiye’de kırka yakın farklı türde bulunur. Bunların pek çoğu da kullanılmaktadır. Civan perçemi faydaları hem içilerek hem de haricen kullanılabilir. Civan perçemi suyu formu, çayına ve diğer formlara göre daha tercih edilen ve kullanımı kolaydır. Bitkinin etken maddesini tam olarak alınabilmesi için bitkinin toplanma vakti de önemlidir. Özelikle çiçeklerini güneşin etkili olduğu saatlerde toplamak eterli yağlarının daha iyi olmasını sağlar.

Ürünümüz %100 saf civan perçemi öz suyu içerir. Özel damıtma yöntemi kullanılarak elde edilmiştir. Ürünümüzü yetişkinler bir çay bardağının yarısını civan perçemi suyu ile diğer yarısını da su ile doldurup karıştırarak içebilirsiniz. Günde 2 defa yemeklerden hemen önce tüketebilirsiniz. Bunun dışında bayanlar haricen banyoda da kullanabilir.

İÇİNDEKİLER:

%100 Saf Civan Perçemi Öz Suyu

Özel damıtma (Ekstraktasyon) yöntemleriyle elde edilmiş bitki öz suyudur.

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Civan Perçemi Öz Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve günde 2 defa yemeklerden önce için. Haricen banyoda kullanılabilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi