CHİA FİT FORM, CHİA TOHUMU 45 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Chia Fit Form, Chia Tohumu 45 KapsülChia fit form, chia tohumu kapsül ürünlerinin temel bileşenini chia tohumu oluşturur. Peki chia tohumu nedir? Çiya tohumu olarak da bilinen tohum, Salvia hispanica olarak da bilinen, nane ailesindeki çiçekli bir bitkiden elde edilir. Özellikle Meksika ve Guatemala bölgelerinde bu bitki yaygın olarak bulunur. Tohumların doğal hali, siyah ve beyaz renkte..

Etiketler: Chia Fit Form, Chia Tohumu

Chia Fit Form, Chia Tohumu 45 Kapsül

Chia fit form, chia tohumu kapsül ürünlerinin temel bileşenini chia tohumu oluşturur. Peki chia tohumu nedir? Çiya tohumu olarak da bilinen tohum, Salvia hispanica olarak da bilinen, nane ailesindeki çiçekli bir bitkiden elde edilir. Özellikle Meksika ve Guatemala bölgelerinde bu bitki yaygın olarak bulunur. Tohumların doğal hali, siyah ve beyaz renktedir. Bölgede en eski beslenme biçimlerinden birisi olmasına karşın son yıllarda ticari kullanımı oldukça armış, tüm dünyada popüler bir sağlık gıdası haline gelmiştir. Açlık otu, mate gibi diyet besinlerinden birisidir. Aztek ve maya diyetlerinin temelini chia tohumu oluşturur. 

Chia fit form, chia tohumu kapsüllerinin temel içeriği olan chia tohumları küçücük olmalarına karşın kuru ağırlıklarının yaklaşık 10 katı sıvıyı emip tutabilirler. Sıvıyı emdikten sonra minyatür topları anımsatır şekilde jel benzeri globüller halinde şişerler. Çok farklı tariflere kolaylıkla eklenebilir ve farklı tatlar elde edilebilir. Çeşitli tatlıların, kahvaltılıkların hazırlanmasında kullanılan bu tohumları sizler için funda, yeşil çay, sandoloz sakızı, biberiye gibi farklı içeriklerle de zenginleştirdik. Asırlar öncesinde Aztek askerlerinin, koşucuların tükettiği tohumu yeni bir forma dönüştürdük. Düzenli olarak tüketebilmeniz için en ideal hala getirdik.

Chia fit form, chia tohumu kapsül içeriğimiz özel olarak hazırlanmıştır. İçeriğinde chia tohumu, mate, yeşil çay, açlık otu, funda, biberiye, sandoloz sakızı yer almaktadır. Bunların her birisi sindirim sistemini düzenleyici ve hızlandırıcı, tamamen doğal içeriklerdir. Kapsül halinde olduğu için tüketimi ve muhafazası çok kolaydır. Piyasa koşullarında her zaman en uygun chia tohumu fiyat ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz. Ürünümüzü sabah ve akşam yemeklerden önce 1 kapsül olarak alabilirsiniz. 

İÇİNDEKİLER:

Chia Tohumu, Yeşil Çay, Mate, Açlık Otu, Biberiye, Funda, Sandoloz Sakızı

KULLANIMI:

Sabah ve akşam yemeklerden önce alınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi