ÇAKŞIR SUYU 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Çakşır Suyu 1 LtÇakşır suyu, maydanozgiller familyasına ait olan çakşır bitkisinden elde edilmektedir. Bitkinin suyu birçok alanda kullanılmaktadır. Distilasyon (damıtma) yöntemi ile elde edilen su, yüksek güvenlik önlemleriyle tüketiciye ulaştırılır. Genellikle kurak iklimlerde yetişen bitki günümüzde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bitkinin suyunun elde edilmesi için teknolojinin sunduğu imkanlardan..

Etiketler: ÇAKŞIR SUYU

Çakşır Suyu 1 Lt

Çakşır suyu, maydanozgiller familyasına ait olan çakşır bitkisinden elde edilmektedir. Bitkinin suyu birçok alanda kullanılmaktadır. Distilasyon (damıtma) yöntemi ile elde edilen su, yüksek güvenlik önlemleriyle tüketiciye ulaştırılır. Genellikle kurak iklimlerde yetişen bitki günümüzde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bitkinin suyunun elde edilmesi için teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz. Bu imkanlar doğrultusunda firma olarak en son teknolojiyi kullanıyor, kaliteli ve güvenilir bitki suyu elde ediyoruz. Çakşır suyu günümüzde farklı alanlarda kullanılıyor. Bitki, ilk yıl tohum vermiyor ve ilk yıldan sonra tohum vermeye başlıyor. Çok yıllık bir bitki olan çakşır otundan farklı yöntemlerle çakşır suyu elde edilebiliyor. Yeşil Naturel olarak kullandığımız buhar distilasyonu yöntemi sayesinde bitkinin suyunu elde ediyoruz. Çakşır bitkisinin suyunun kullanılmasının farklı birçok sebebi bulunuyor. İnsanlar, sağlıklı bir vücuda sahip olmak için dışarıdan besin takviyesi alırlar. Çakşır otu ise suyu ile bu takviyeler arasında önde gelen ürünlerden birisidir.

Çakşır Suyu Nasıl Elde Edilir?

Çakşır otu suyu özel koşullarda elde diliyor. Bitki toplandıktan sonra temizleniyor ve her aşamadan detaylı olarak geçiyor. Çakşır bitkisinin suyu elde edilirken her zaman büyük bir titizlik gösteriliyor. Bitki suyu hijyenik ortamda hazırlanıyor ve sağlık için uygun hale getiriliyor. Buhar distilasyonu ile hazırlanan su özenle şişeleniyor. Sadece çakşır bitkisinden elde edilen su 1 litrelik cam şişelerde tüketiciye sunuluyor. Tamamen güvenilir, kaliteli ve sağlıklı olan çakşır suyu önerilen şekilde tüketildiği sürece sağlığa faydalı olacaktır. Yeşil Naturel olarak doğadan toplanan ve kullanıma hazır hale getirilen çakşırdan su elde ederken her zaman kalite standartları içerisinde hareket ediyoruz. Düzenli kullandığınız ürün sayesinde sağlığınızı destekleyebilirsiniz. 

İÇİNDEKİLER:

Tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda, çakşır bitkisinden "Buhar Distilasyonu" yöntemiyle elde edilmiş ve şişelenmiştir.

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının 1/4'ü Çakşır Öz Suyu ile doldurulur. Kalan kısmı su ya da meyve suyu ile tamamlanır. Günde 3 kez yemeklerden sonra içilmesi tavsiye edilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi