C VİTAMİN MİX TABLET - YEŞİL NATUREL

  • 50,00₺

C Vitamin Mix TabletC Vitamin tablet ürünümüz;,Vitamin C, Vitamin D, Beta Glukan, Magnezyum ve Çinko içermektedir. İnsanlar sağlığını korumak için dışarıdan vitamin takviyesi alırlar. Tüketilen besinler bazı durumlarda vücudun ihtiyacı olan vitaminleri vücuda kazandıramayabilir. Bu gibi durumlarda ise vitamin takviyesi kullanmak her zaman etkili olmuştur. Yeşil Naturael olarak sağlık için uygun, y..

C Vitamin Mix Tablet

C Vitamin tablet ürünümüz;,Vitamin C, Vitamin D, Beta Glukan, Magnezyum ve Çinko içermektedir. İnsanlar sağlığını korumak için dışarıdan vitamin takviyesi alırlar. Tüketilen besinler bazı durumlarda vücudun ihtiyacı olan vitaminleri vücuda kazandıramayabilir. Bu gibi durumlarda ise vitamin takviyesi kullanmak her zaman etkili olmuştur. Yeşil Naturael olarak sağlık için uygun, yüksek kaliteye sahip vitamin takviyesi ile hizmet veriyoruz. C vitamin, insanların sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyduğu başlıca vitaminlerden biridir. Vitamin C, meyve ve sebzelerden alınsa da tüketilen diğer besinlerden dolayı etkisini yitirebilir ya da bireyin ihtiyacı olan değeri karşılayamayabilir. Bu nedenle doğrudan takviye almak daha güvenilir olacaktır. Hazırladığımız özel üretim kapsüller sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri vücudunuza kazandırmış olursunuz.

Vitamin C, Vitamin D

Sağlığınızı korumak için beslenmenize dikkat edersiniz. Sağlıklı bir vücut ihtiyacı olan vitaminleri gün içinde karşılamalıdır. Eğer vitamin eksikliği varsa bireyde sorunlar görülebilir. Vitamin D ise vücudun ihtiyacı olan diğer önemli vitamindir. Gün içinde vücudunuzun ihtiyacı olan değerin sadece belirli bir kısmını karşılayabilirsiniz. Fakat vücut sağlığınızı korumak istiyorsanız C vitamin ve D vitamininin günlük değerini karşılamanız gerekmektedir. Bağışıklık sisteminizi korumak ve daha güçlü bağışıklık sistemine sahip olmak istiyorsanız vitamin takviyesiyle birlikte beta glukan da almış olursunuz. Betaglukan, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisiyle bilinmektedir. C ve D vitaminiyle birlikte aldığınız beta glukan sizi takviye edecektir.

İÇİNDEKİLER:

Vitamin C, Vitamin D, Beta Glukan, Magnezyum, Çinko.

KULLANIMI:

Sabah ve akşam aç olarak alınması önerilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi